Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zrobiłem podświetlenie nóg u kierowcy narazie (z braku czasu) i podłączyłem się do brązowo-białego i niestety w ogólne nie chciało świecić, więc podłączyłem pod ten żółto-brązowy z pierwszego postu - świeci się tylko przy danych drzwiach. Niestety pozostałem bez wyjścia i musiałem podłączyć się pod ten żółto-brązowy. Efekt słaby bo gaśnie i zapala się w 1/10 sekundy a chciałbym aby "powoli" gasło/zapalało się. Pany co zrobić aby ten biało-brązowy zatrybił, może jakiś bezpiecznik czy cuś ? Ciekawe jak u pasażera wyjdzie... ;/

EDIT

Dobra problem rozwiązany. Po prostu nie trzeba do końca sugerować się kostką z pierwszego postu. Kable jak najbardziej czerwono-niebieski i biało-brązowy ale kostki mogą być inne bo jest ich tam z 10 :) Try & try

Edytowane przez OFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż nie wiem gdzie się podpiąć. :( Szukałem tych + i - z miernikiem i nic nie wykazuje. U mnie w a4 b5 podświetlenie nóg z przodu zapala się przy otwarciu poszczególnych drzwi. Z tyłu też chcę zrobić podświetlenie zapalające się po otwarciu konkretnych drzwi. 20160607_183155.jpg

może ktoś coś podpowie?

Edytowane przez Kozi093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Sory za odgrzewanie i być może głupie pytanie ale średnio się znam na tych rzeczach:(

Mam na każdych drzwiach czerwone lampki które świecą się po otwarciu drzwi - chciałbym do tego wrzucić pod spod jeszcze białe by oświetlały przestrzeń pod nogami - czy wystarczy ze wlutuje się w kable do tych czerwonych lampek i te dodatkowe będą świecić ?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Sory za odgrzewanie i być może głupie pytanie ale średnio się znam na tych rzeczach:(

Mam na każdych drzwiach czerwone lampki które świecą się po otwarciu drzwi - chciałbym do tego wrzucić pod spod jeszcze białe by oświetlały przestrzeń pod nogami - czy wystarczy ze wlutuje się w kable do tych czerwonych lampek i te dodatkowe będą świecić ?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Wydaje mi się że to powinno wystarczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod te czerwone lampki podpięte paski ledowe (pasek 3 diody) i działa perfekcyjnie [emoji41]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopanie tematu, ale nurtuje mnie jedno pytanie i nie mogę się doczytać. Chcę podłączyć podświetlenie nóg, poprzez wpięcie się w kostkę przy pedałach. Nie chcę, aby nogi zapalały się razem z lampką, ma to być tylko otwarcie drzwi. Moja lampka podsufitki rozjaśnia się i ściemnia i taki efekt chciałbym uzyskać na nogach. Czy po wpięciu się w kostkę taki efekt uzyskam, czy muszę się wpinać w lampkę podsufitki? Dzięki :)

 

Edytowane przez tomczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopanie tematu, ale nurtuje mnie jedno pytanie i nie mogę się doczytać. Chcę podłączyć podświetlenie nóg, poprzez wpięcie się w kostkę przy pedałach. Nie chcę, aby nogi zapalały się razem z lampką, ma to być tylko otwarcie drzwi. Moja lampka podsufitki rozjaśnia się i ściemnia i taki efekt chciałbym uzyskać na nogach. Czy po wpięciu się w kostkę taki efekt uzyskam, czy muszę się wpinać w lampkę podsufitki? Dzięki [emoji4]
 

Tylko lampka podsufitki się rozjaśnia, reszta zapala się od razu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, miałem nadzieje ze jednak jest ściemnienie z kostki i nie pociągnąłem dziś przewodu od lampki, ciągnąć kable do podświetlenia przycisków z polifta :facepalm: od nowa robota :facepalm: :facepalm:

Edytowane przez tomczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopię trochę, czy ma ktoś jeszcze fotkę jak te lampki ori wygladają zamontowane w przedliftowym boczku? chodzi mi o te czerwone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...