Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapchany dolny Katalizator 3.0 ASN


Dearm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z dolnym katalizatorem w silniku 3.0 ASN. Ostatnio postanowiłem zrobić wydech w swoim Audi. Niestety poprzedni właściciel wyciął dolne katy i wspawał same puszki (sądy zostały wprogramowane). Po tej operacji przez brak katów i wycięcie końcowy tłumików jak można się domyślać samochód był zbyt głośny. Tłumikarze doradzili mi aby kupić używane oryginalne katalizatory, osobiście miałem w planach kupić coś nowego z Magnaflow lub coś w ten deseń jednak stwierdzili ,że tego typu katalizator nie wytłumi odpowiednio dźwięku i nadal będzie bardzo głośno. Więc no jak kazali tak zrobiłem kupiłem dolne katy wspawali dźwięk naprawdę przyjemny. Jednakże po dosłownie przejechaniu 50m  zaczął migać check engine. Po podpięciu oczywiście okazało się ,że wypadają zapłony. Chcek miga przez 5 sekund potem gaśnie. I zdarza się to co jakiś czas podczas jazdy oczywiście podczas katowania zdarza się to częściej. Pytanie do was czym grozi taka jazda dla samochodu czy ktoś ma jakiś sposób na naprawienie tego czy trzeba kupować znowu innego kata? Czy ewentualnie jest możliwość przeczyszczenia tego zapchanego?

Edytowane przez Dearm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd kupiłeś te używki?Tak to właśnie jest.Używki chodzą po 200-300 a gwarancji brak.Te używki,tak samo zatkane,jak stare pewnie:kwasny:.Wymontuj,jakieś kwity od tłumikarza i reklamuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...