Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA] problem z rozrządem


k-stach11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z rozrządem w audi tzn. ta ruchoma strzałeczka na napinaczu nie chce się pokryć z wycięciem tak jak widać na filmie. Rozrząd ustawiony na znakach koło pompy paliwa i wałka poluzowane,proszę o poradę co może być nie tak, bo zaczyna mi brakować pomysłów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dziwnie ten napinacz skrzypi, jestes pewny ze trafiles blokada napinacza w dziure w bloku silnika? 

Edytowane przez kuebk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dziwnie ten napinacz skrzypi, jestes pewny ze trafiles blokada napinacza w dziure w bloku silnika? 
Tak, napewno. On tak od początku skrzypi.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobię, zastanawiam się jeszcze czy może to być jednak pasek kijowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, problem rozwiązany . Rolka napinająca była dobra bo kupiłem kolejną z innej firmy i nadal był ten sam problem, pasek dobry (zęby policzone i wszystko pasuje), więc myśle sobie może ja coś źle robie,ale po rozmowie z znajomym mechanikiem i obejrzeniu wielu filmów na których opisana jest wymiana rozrządu wychodzi że wszystko skałdam dobrze. Postanowiłem złożyć do kupy rozrząd i zrobić próbę odpalenia. Autko odpaliło, i po paru minutach pracy napinacz a właściwie strzałka na nim zaczeła pokrywać się z wycięciem:banan:.Po zagrzaniu do odbicia termostatu i zgaszeniu napinacz nadal się pokrywał więc jest dobrze. Dziwna sprawa nigdy nie miałem takiej sytuacji ,od razu zaznaczę że obracałem 2x na sucho rozrząd po złożeniu i nic nie pomagało. Także dzięki za pomoc koledzy, temat do zamknięcia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...