Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 LIFT- wybrzuszenie deski rozdzielczej


Przemek.1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauważyłem że przy prawym słupku przedniej szyby odstaje deska rozdzielcza, jest takie wybrzuszenie. Chciałem się zapytać czy to normalne czy coś się tam dzieje? Jeśli to drugie to jak to naprawić? Nie będzie to odłaziło dalej? Próbowałem docisnąć to miejsce, da się przycisnąć ale zaraz wraca do tego położenia, zrobiłem foto tego wybrzuszenia:

 

 

DSC_0001.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_0003.JPG

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym prorokiem, ale musisz się liczyć z tym, że problem będzie się pogłębiał. U mnie deska odkleiła się przy słupkach, szybie i kratce nawiewu. Spróbuj podkleić. Poniżej masz link do tematu na forum.

Pozdrawiam

 

https://a4-klub.pl/topic/7591-b5-przyklejanie-odstającej-tapicerki-deski-rozdzielczej/?tab=comments#comment-103055

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaa... Super... Ale widzę że nie tylko ja mam z tym problem. Cóż, na razie to mnie jeszcze tak nie drażni jak nie zwracam na to uwagi... A Ty czym to kleiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś opisywał na forum ten problem jest dość powszechny. W Twoim przypadku dopiero się pojawił, więc kropelka powinna wystarczyć.

Jeszcze nie kleiłem u siebie. Planuję to zrobić jak będzie ciepło. Wtedy i klej powinien szybciej złapać. Problem w tym, że w moim przypadku na jednej tubce kropelki się nie skończy (oba słupki, kratka środkowa i po całej długości przy szybie). Pewnie będę musiał kupić całe pudełko :grin:  ewentualnie jak znajdę deskę w dobrym stanie i w niewielkich pieniądzach to po prostu ją wymienię. Kto wie, czy nie będzie to tańsze rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...