Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie kluczyka


mates08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W swojej b5 mam problem z kluczykiem. Chodzi dokładniej o pilot od centralnego zamka. Mam kluczyk z 3 prxyciskami typu scyzor. Zgubiłem oryginalny kluczyk i został mi tylko dorabiany. Chciałbym tamten kluczyk usunąć z pamięci centralnego tak aby już niemożna  było tym zgubionym kluczem otworzyć centralnego zamka. Jak to zrobić vagiem? W tej chwili mam tylko jeden kluczyk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz posiadać minimum dwa kluczyki. Szyba w dół, Jeden kluczyk na zapłon, drugi ten z pilotem w zamek drzwi.

Przekrecasz kluczyk w drzwiach w poz. zamknięcia, gdy drzwi się zamkną wciskasz na pilocie przycisk otwierania 5 razy w odstępach 1sekundy (z każdym przycisnieciem będą migać kierunki), następnie odczekujesz 6 sekund i ponownie wciskasz przycisk otwierania. Gasisz zapłon i koniec procedury kasowania.

 

Kasowane są wszystkie piloty. Nie ma innej opcji więc będzie trzeba zaadaptować na nowo pilota.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki. A poźniej jak zaprogramować obydwa piloty gdy wszystkie będą usunięte? I czy podczas tego usuwania usuną się również z pamięci immo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę lipa. WYchodzi na to że jak usunę pamięć centralnego to i usunie się pamięć immo. O ile centralny już sam bym sobie zakodował, o tyle do immo vagiem kluczyka już nie zakoduję :( Kurde lipa trochę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, że usunięcie pilotów usunie zakodowane transpondery z licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakoduj na nowo klucz który został a tamten z automatu przestanie działać.Z drugiej strony jak znalazca wie do którego to auta to i tak otworzy mechanicznie. Ważniejsze bedzie zakodowanie na nowo immo w ostatnim kluczu i wtedy to ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wihajster napisał:

zakoduj na nowo klucz który został a tamten z automatu przestanie działać.Z drugiej strony jak znalazca wie do którego to auta to i tak otworzy mechanicznie. Ważniejsze bedzie zakodowanie na nowo immo w ostatnim kluczu i wtedy to ma sens.

Oki czyli jak usune klucze z centralnego to z immo nie usuną się żadne klucze? Narazie na cito ogarnę centralny. Immo musze jechać do speca który ma vag tacho bo podejrzewam ze zwykłym vagiem nic nie zrobie, chyba ze się myle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fazii napisał:

Zależy jaki licznik masz. Daj foto 

Licznik VDO 1/2 fis z wyświetlaczem godziny i przebiegu. 2000 rok. Immo aktualnie wyłączony bo licznik był zmieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...