Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż przekładni ze wspomaganiem


Glide

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zamontować servo do mojego audi model 2010. Ale nie rozumiem czegoś w temacie opisującym montaż a nie można nic dopisać. 

Jestem zaielony z tych spraw. Chce zapytać zanim zacznę kupować zestaw części podane w temacie, musze najpierw sprawdzić jaki mam numer modułu MCE ? Czy do kazdego B8 można zamontowac serwo ?

Dzięki wielkie za odp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś ? Nie chciałem otwierać nowego tematu ale nie znalazłem info a jestem zielony w tym ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej byłoby sprawdzić, gdyby się okazało, że Twój nie obsługuje to narażasz się na dodatkowe koszty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest taka szansa że nie będzie obsługiwało  ?

Zawsze można kupić też moduł na alle który będzie obsługiwał i wtedy komplet przekładni tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Glide napisał:

Ale jest taka szansa że nie będzie obsługiwało  ?

Zawsze można kupić też moduł na alle który będzie obsługiwał i wtedy komplet przekładni tak ?

Ja kilka dni temu właśnie zamontowałem servotronik , może Ci trochę pomogę. Odkręć sobie osłonę pod kierownicą ( trzy śrubki ) , po lewej stronie jest sterownik ( tam gdzie masz podstopnicę , tylko wyżej ) i odczytaj sobie jaką masz końcówkę numeru sterownika . Generalnie większość obsługuje . Do każdego B8 , do roku 2011 można założyć servo . Koszt przekładni 400- 600 zł . Ja za montaż dałem 200 zł. Elektrykę sam robiłem ( dwa kabelki , kodowanie i się cieszysz ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super . Dziś będę wiedział jaki mam moduł i myślę że będę zamawiał cześci. Duża różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Glide napisał:

Super . Dziś będę wiedział jaki mam moduł i myślę że będę zamawiał cześci. Duża różnica ?

ogromna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super. Chłopaki czy te części tylko w ASO ? Czy gdzieś przez internet można kupić ?

4B0 422 150 A Oring w przekłdniku
- 4B0 422 149 A Oring w przekładniku
- WHT002666  Oring weża
- WHT002665 Oring węża

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...