Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop do 2500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Hej szukam jakiegoś laptopa do 2500 do domu na bateri mi nie zależy.

Nowy z Windows może ktoś coś poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz na siebie, na fakture? Mam praktycznie nowego Acera A515:

http://allegro.pl/acer-a515-i5-8gb-1tb-g940mx-2gb-ddr5-kpl-gw-i7088035902.html

Sprzedam 8 dych taniej niz w aukcji z wysylka. Komputer praktycznie nowy... a jesli potrzebujesz na fakture, na siebie, noweczke to polecam ten model ale ze sklepu. Ewentualnie troszke brzydszy ale ciekawszy starszy model Acer F15 z 4GB RAM - wtedy masz podswietlana klawiature a ram zawsze mozna dolozyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem za 2800 lenovo thinkpad e460 14”. Wykonanie super, podobno pancerny sprzet. Moge tez smialo polecic lenovo z710


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2017 o 23:14, KANAL napisał:

Potrzebujesz na siebie, na fakture? Mam praktycznie nowego Acera A515:

http://allegro.pl/acer-a515-i5-8gb-1tb-g940mx-2gb-ddr5-kpl-gw-i7088035902.html

Sprzedam 8 dych taniej niz w aukcji z wysylka. Komputer praktycznie nowy... a jesli potrzebujesz na fakture, na siebie, noweczke to polecam ten model ale ze sklepu. Ewentualnie troszke brzydszy ale ciekawszy starszy model Acer F15 z 4GB RAM - wtedy masz podswietlana klawiature a ram zawsze mozna dolozyc. 

Potrzebuję fakturę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym na wyprzedaże i po nowym roku kupił sprzęt na raty  0 % z allegro , tylko ssd dysk różnica z hdd wyraźnie odczuwalna.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ruby napisał:

Szukaj lapka z dyskiem SSD

Chyba dołożę i wezmę takie coś 

https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-acer-aspire-5-nx-gugep-012-,id-994920

Chyba dobry wybór tylko ramu mało 

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ruby napisał:

Który ma mocniejsza grafikę? 

Bo już mi się nie chce tyle czytać o jednej i drugiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza grafika jest jak masz zintegrowana z plyta glowna bo jak masz dodatkowa to ona jako pierwsza padnie i czesto sa problemy z gwarancja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty masz taką wiedzę :facepalm: Zintegrowana grafika to dobra jest do Worda tudzież oglądania stron internetowych, a wystarczy coś więcej wymagającego to zaczynają się schody z wyświetlaniem i działaniem, bo taka grafika współdzieli pamięć z systemem. I jaki problem z gwarancją jak walnie to wymieniają i nie robią problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Jestem na etapie kupna laptopa. Interesuje mnie 17" fhd w cenie do 3500zł.

Laptopa planuje uzywac dwa, trzy lata. Głównie do:

50% internet

20% gry (gta v online, COD, mafia 3) takie hobby, 3h w weekendy.

Reszta to filmy, jako maszyna do pisania itp.

Chciałbym aby mial podswietlana klawiaturę, 15" mnie nie interesują. Oczywiscie po zakupie zostanie doposazony w dysk SSD.

 

Troche juz poczytalem i swoj wybor ograniczylem do:

https://www.x-kom.pl/p/387975-notebook-laptop-173-acer-aspire-5-i5-8250u-8gb-1000-win10-mx150-fhd.html

https://www.x-kom.pl/p/390600-notebook-laptop-173-lenovo-y700-17-i5-6300hq-8gb-1000-win10-gtx960m-fhd.html

 

Doradzi ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w serwisie laptopów więc napisze jakie rzeczy omijać przy kupnie laptopa:

1. Procesory AIO (All in one) czyli grafika i procesor w jednym, w szczególności AMD, Intel jeszcze daje rade, naprawa takie chipu wynosi nawet 1000 zł.

2. Dyski hybrydowe wlutowane w płytę.

3. Laptopy z EUFI, czyli te z Windowsami 8,8.1,10, które podczas aktualizacji systemu ingerują w BIOS, po aktualizacji laptop może już się nie włączyć i trzeba na nowo programować kość BIOS. Najlepiej kupić bez systemu, zainstalować W7 lub Linuxa.

4. Platformy AMD, są tańsze od Intela i częściej się sypią.

Firmy laptopów jakie według mnie należy omijać to Asus i HP, dwa najgorsze ścierwa od których robiło mi się nie dobrze i nie mogłem na nie patrzeć bo codziennie przychodziło ich po kilka ;) Ogólnie nie ma laptopa idealnego każdy się psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś poleasingowy lapek ? Dell Precison, Dell Latitude, HP ProBook/EliteBook, Lenovo ThinkPad,...

Ja kupowałem w sklepie Computer-Allianz, wtedy salon był tylko w Warszawie, teraz widzę że rozrośli się do innych miast (franczyza).

Mają swoją stronkę, FB, oraz oferty na alle.. nazwy sprzedającego nie pamiętam.. ale poznasz po aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...