Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne,mechaniczne otwieranie klapy bagażnika


Andrzejx

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dzisiaj przyszły siłowniki z niebieskimi sprężynkami :) i wszystko działa jak należy :) polecam takie gó... małe a tyle radości ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podesłał by ktoś link do aukcji z tymi siłownikami która pasowały by do tych niebieskich sprężynek ? kupiłem sprężynki ale nie mogę znaleźć siłowników z Krosna na allegro są do b6 b7 a8 ale nie widzę do b8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kamilpsk napisał:

Mam takie same i jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wielik napisał:

Mam takie same i jest ok 

I masz założone te niebieskie sprężynki 19x38 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2018 o 15:49, wielik napisał:

Tak dokładnie.  

Wielkie dzięki za pomoc zamówione, zamontowane wszystko działa jak powinno :) Pierwszy mały modzik w mojej B8 :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić mi, że siłowniki/teleskopy klapy bagażnika A4 Avant B8 pasują również do A4 Allroad B8?

Chodzi mi o ten komplet:

https://allegro.pl/automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-audi-a4-b8-i7518073156.html

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wolisz OEM otwieranie/zamykanie zrobić? (tzn. nie wiem czy się da, ale skoro seryjnie wychodziły...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@was002, da się tak zrobić z tego co czytałem na forum, ale same części to około 1.000 PLN - z mojego punktu widzenia nie warto.

O tytułowego moda pytam z uwagi na to, że siłowniki w mojej klapie bagażnika i tak powoli nadają się do wymiany, więc jak mam już wymieniać to wolałbym na te co chociaż automatycznie klapę otworzą ? Z zamknięciem sobie jakoś poradzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2018 o 12:43, Mettenoos napisał:

Czy siłowniki do przed i polifta kombi są takie same? Pytam bo różnie to oznaczają na aukcjach a niestety moja ETKA ogarnia tylko do MY2012

Były dwa rodzaje różniące się siłą, w zależności czy auto z elektrycznym otwieraniem czy nie: 8K9 827 552 A - 450N (przy el. klapie), 8K9 827 552 B - 550N (bez el. klapy). Jeśli nie masz el. klapy to masz te z końcówką B, przedlift/polift takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy samym końcu, stawia opór i to wyraźny ale to raczej nie jest problem, zamyka się dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały dylemat odnośnie tych siłowników i sprężynek. Zastanawiam się jaki zakup będzie lepszy osobno czy cały komplet.

Siłowniki Krosno (530N) - Audi A4 B8 Siłownik klapy bagażnik

Sprężyna siłownika (19x38) - Automatyczne Otwieranie Bagażnika Sprężyna

czy

Cały kompletny zestaw - Automatyczne otwieranie klapy bagażnika AUDI A4 B8 (z tego co widzę po zdjęciach siłowniki są Krosno ale nie pisze jakiej siły i mają zamontowane dodatkowe simeringi za sprężynkami)

Czy jeśli kupiłbym osobno to dobrze by było dać jakieś dodatkowe podkładki lub gumki za sprężynki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie działanie tego moda? Jak to działa zimą? Czy duży problem z domknięciem przy niskiej, bądź ujemnej temperaturze, bo wg opisu >5st to powinno byc ok. no i czy ten zestaw będzie ok? 

Automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 140 zł - Automatyczne otwieranie klapy bagażnika AUDI A4 B8 (8942176010). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Pytanie 2, czy da się dołożyć te sprężynki ori teleskopów?

Edytowane przez davis693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...