Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabe światła a4b6


Pita18740

Rekomendowane odpowiedzi

JWitam wszystkich jestem nowy na forum ,posiadam moje audi od ponad roku sprowadzilem je z holandi  i zauważyłem ze moje xenony słabo świecą.Światło z nich wyglada jak zza mgły . Poztanowilem to sprawdzic wyciągnąłem lampę i ja rozebralem i gdy wyciągnąłem soczewke zauważyłem wypalony odbłysnik. Postanowilem zamowic zregenerowane odblysniki  koszt to 325 zł za 2 z kaucja(kaucja 100 zl za 2) , ponieważ gdy wyciagne swoje stare to odesle .Kupilem takze nowe żarniki d1s osram night breaker unlimited  +70% (499 za 2) teraz musze założyć je i porownam jak to wyglada .Po założeniu ich, zrobie zdjecia jak świecą po i przed zmianą. 

Z gory dzieki i mysle ze pomoge w problemie bo sam dużo czytałem na ten temat .

IMG_20171214_161818.jpg

Screenshot_20171214-162238.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się poprawiło bo wywalileś kupę kasy. 

A trza było odesłać na regenerację do kolegi Gwerty - miałbyś pewne i na mniejszą monetę.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kosztowało mnie to 800 stów ale musze to zrobic bo chcem miec swiatla na dobrym poziomie. Jak mijam sie z nowymi samochodami to az nie moge tak maja dobre swiatla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem takze nad projektorami hid h7 na bi xenon ale nie wiedzialem jakie 2'5 czy 3 cale 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mysle, że juz za późno bo kupilem odblysniki nowe zarniki i jak bym mial kupic jeszcze te soczewki to prawie bym mial 2 lampy valeo heh .A jak z nr do gwertego bo nie posiadam moze sie przyda na przyszłość . A pytanko mam  w jakiej kondycji sa twoje lampy robiles jakies przeróbki czy oryginał masz .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożylbys ze 2 stówki i miałbyś Ori bi xenon na soczewkach z b8. Różnica w świeceniu ogromna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiedzialem, że tak wyjdzie i teraz mam wiecie jak to jest czlowiek nie wie i szuka na skróty, ale zobaczymy jak będą świeciły na tych  odblysnikach po regeneracji i nowych xenonach bo myślę że moje juz sie wypaliły i dlatego sa blade .A jaka jest roznica z soczewki b8 co w niej jest takiego ze daje lepsze światło niz w  b6?? 

Edytowane przez Pita18740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo nowsza konstrukcja. święcą bardzo szeroko.niedawno sprzedałem właśnie kompletne bixy z soczewkami z b8 za 1tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze w przyszłości kupie b8 i nie bede juz musiał szukać soczewek . A co myslisz nad tym zestawem  http://allegro.pl/soczewki-bi-xenon-hid-ksenon-projektor-mini-h1-2-5-i6713181502.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Nie widziałem jak to świeci. Ale wydaje mi się że kolega KoJ@K miał takie u siebie w b6 więc może jego zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Adasko19 też gonił swojego czasu na takich. Mówił że dobre ale bix lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jak mi te swiatła będą świeciły jak bedzie słabo pomyśle o zmianie na bixy z b8 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie zrobilem regeneracje swoich świateł w audi a 4b6 2003 .Regeneracja polegala na zalozeniu zregenerowanych odbłyśników i nowych zarnikow d 1 s osram night breaker +70% .Tak wyglada swiatlo w jednej z lamp po regeneracji (po lewej )a po prawej stare .Różnica nie do opisania .Pozniej wstawie zdjecia ze swiatlem jak oswietla droge .

IMG_20171215_201818.jpg

Edytowane przez Pita18740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu zdjecie jak świecą  Światła na drodze .Mysle że warto było zregenerowac reflektory i polecam wszystkim ,którzy maja słabe światła na poprawe ich . Dzieki i mysle ze pomoglem z tematem

DO uslyszenia .?

IMG_20171215_223815.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...