Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AFN 1.9TDi czy źle działający przepływomierz może powodować


czerwony baron

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio wyważałem jak zakładałem zimówki nówki oponki, a może felga jest leciutko skoszona? ale chyba nie :confused: a czy przy skoszonej feli nie byłoby czuć drgań na kierownicy przy mniejszych prędkościach?

[ Dodano: 07-03-2007, 16:52 ]

teraz jak jadę to nie czuć na kierownicy , tylko jakby to powiedzieć na całej budzie leciutko trzęsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę pojechałem na sprawdzenie kół bo dziwnie trzęsło autem podczas jazdy i okazało się że tylna opona bardzo się zniekształciła(jeszcze takiej opony krzywej nigdy nie miałem na samochodzie)od razu po zmianie na opony letnie problem zniknął.Sprawdź koła,auto VAGiem i na stacji diagnostycznej na rolkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam pytanie czy źle działający przepływomierz może powodować jak jade 90-100-110 przyśpieszam takie lekkie szarpanie drżenie silnika , co przechodzi na nadwozie? już różnych przyczyn szukam.

skad ten wyrok na przepływomierz .... :question:

p.s nie sa to objawy wskazujace na padniety lmm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem posty i tak pomyślałem ze może to przepływomierz ale autko ma buta więc to chyba nie to. pojawiła się też kwestia nastawnika i chłopaki w innym poscie pisza że maja trzęsawke auta więc skupie się na tym. SPANKY ty mnóstwo wiesz o tym silniku. a ja nie wiem o co chodzi: wskazujace na padniety lmm :redface: :wink: napiszesz jak pani w podstawówce dla pierwszoklasistów? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem posty i tak pomyślałem ze może to przepływomierz ale autko ma buta więc to chyba nie to. pojawiła się też kwestia nastawnika i chłopaki w innym poscie pisza że maja trzęsawke auta więc skupie się na tym. SPANKY ty mnóstwo wiesz o tym silniku. a ja nie wiem o co chodzi: wskazujace na padniety lmm :redface: :wink: napiszesz jak pani w podstawówce dla pierwszoklasistów? :lol:

przepływomierz w różnych wersjach jezykowych ..... :wink:

z angielska

MAF = Mass Air Flow sensor

z niemiecka

LMM = Luftmassenmesser

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnj Vag'a bo narazie bładzimy w chmurach .... :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...