Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przełożenie mat grzewczych z foteli do foteli


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przekładał ktos maty do podgrzewania d*py z foteli do foteli ??

kupiłem fotele bez podgrzewania

a moje są z podgrzewaniem i chciałem maty przełozyć

moze ktos miał z tym styczność ??

bo bede chciał sie za to zabarać i chce wiedziec co mnie czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w ogóle nie mam więc jakby Cię parę fotek nie zbawiło to byłbym również wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to ładnie :)

będzie co robic :)

najpierw upiore fotele co kupiłem :) potem postawie stary fotel w pokoju i będe walczył :) [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 19:21_________________________________________________

zapytaj malika , kiedyś pisał że to łatwa robota :wink4:

hmm no własnie malik mówi ze tego nie robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś napewno się da... tylko jak :mysli: przydało by się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej :) kurde najpiero przełoże siedzenia :)

potem rozbiore swoje stare :P i zobaczymy czy to da sie wogule wyciągnąć :)

a najwiecej roboty czeka mnie z tylnym oparciem ;)

bo mam od sedana :) i chce przelozyc sam materiał do oparcia w avancie :) bo w sedanie jest troche inaczej

chyba ze ktos ma inny pomysł jak to zrobić :)

kurde jeszcze do tego ja mam dzieloną kanape a w sedanie nie jest dzielona :) o kurde chyba sie nie da :(

wiedze ze cena za siedzenia była atrakcyjna :P ale praca jaką na tym spędze będzie nie porwnywaleni wieksza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim zobacz ile przeszyć jest na starym ile na nowym fotelu. Pod tymi przeszyciami są chwytaki do usztywnienia tapicerki z pianką. Jeśli masz różną ilość nie przełożysz grzania, bo maty są zatopione w piance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze poruszony został temat grzania dupska az zobacze czy to jest zatopione w piance bo mam zapasowe siedzenia a dokładniej to materiał z pianka i matą jak by sie dało szybko to zrobic to tez bym włozył do siebie a jak bedzie duzo roboty to bede wolał sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanie pupska fajna rzecz a powiedzcie czy do tego trzeba wymieniać panel klimatronika zeby miał te przyciski od grzania? czy mozna do czego innego podpiąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanie pupska fajna rzecz a powiedzcie czy do tego trzeba wymieniać panel klimatronika zeby miał te przyciski od grzania? czy mozna do czego innego podpiąć ?

niestety tak klimatronik ma dodatkowe pokrętło sterowania fotelami (pozycja od 0-6)

ale wszystko się da zrobić siemian ma do B6 klimatronik z podgrzewaniem no i ciągnąc wiąskę

odnośnie zakładania mat to alvaro ma doświadczenie bo wymieniał mate w siedzisku..ale z tego co mówił to nie jest to taka prosta sprawa... ale dla chcącego nic trudnego ... ja spasowałem z tym ;), poza tym ciężko dostać maty a w aso to koszt około 320 za sztukę a trzeba ich 4 plus wiązki ;/... chyba,że dorwać zwykle fotele i z nich wytargać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanie pupska fajna rzecz a powiedzcie czy do tego trzeba wymieniać panel klimatronika zeby miał te przyciski od grzania? czy mozna do czego innego podpiąć ?

niestety tak klimatronik ma dodatkowe pokrętło sterowania fotelami (pozycja od 0-6)

ale wszystko się da zrobić siemian ma do B6 klimatronik z podgrzewaniem no i ciągnąc wiąskę

można to sobie fundnąć przy okazji ładowania RNS-E... jeśli ktoś nie ma... bo w przypadku radio 1 DIN i tak trzeba zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też zakupiłem fotele z matami i będę przekładał maty do swoich.I tu jako początkujący mam takie pytanko czy musze odłączyć aku przy wyciąganiu foteli z auta (fotele z poduchami) czy wystarczy wyjęty kluczyk ze stacyjki.

Czy po wpięciu fotela z powrotem oczywiście bez wkładania kluczyka wywalą jakieś błędy odnośnie poduszek.

Przy pracy postaram się zrobić jakieś foty a za wszelkie podpowiedzi z góry dzięki.Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...