Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przełożenie mat grzewczych z foteli do foteli


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn... co nie będzie OK? Rozumiem że pojawią się błędy poduszek które trza będzie kompem skasować ??

A teraz jeszcze takie pytanko czy wyjmował ktoś kiedyś poduche z fotela? Może ktoś ma jakiś patent

Foteliki wyglądają tak

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e009c4d8f31c9e4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7befd246324c6cc1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojego drugiego pytanka to Ci nie pomoge bo nigdy nie wyjmowalem poduszek z foteli a co do pierwszego to nie musisz odpinac aku przy wyjmowaniu foteli z auta.

Ja ostatnio zamienialem fotele w sowim autku na fotele z A4 S-line (kubelkowe) i tez rezalem to na podlaczonym aku tylko zgaszony zaplon i wyjety kluczyk co by na mysl nie przyszlo przekrecenia go w stacyjce :decayed: i po zalozeniu nowych fotelikow i odpaleniu autka wszystko hula oki.

Milego rezania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:...no i się udało foteliki grzeją aż miło choć wcale łatwo nie było ale co tam :przebiegly:

będzie więcej czsu to wrzuce jakiś opis i foty a narazie :hi:

42d7f525438600e3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat [emoji4] Przełoze maty z naleśników z b6, do foteli z b7 s line? Czy czeka mnie szukanie mat z takich właśnie foteli z b7?[emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, widać temat dawno nie ruszany...i jak w końcu z tym przełożeniem mat na przód i na tył? dużo z tym roboty? ktoś to robił z powodzeniem?? siedzenia mam sporty w pełnej elektryce i skórze i mam na oku maty z takich samych siedzeń....co jeszcze potrzebuję klimatronik ze sterowaniem podgrzewania i panel sterowania podgrzewaniem tyłu i coś jeszcze?zastanawiam się czy gra warta świeczki....kaszana trochę bez podgrzewania skór w zimę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...