Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieczki żyją własnym życiem


Mrozu612

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Przeszukałem forum i nie znalazłeś akurat mojego problemu więc do rzeczy. Audi A4 b6 problem polega na tym że gdy użyje spryskiwaczy lub po prostu na chwilę włączę wycieraczki to nie chcą się one już wyłączyć. Cały czas pracują. Nawet wyłączenie i włączenie auta nie działa. Jedyne co pomaga to ponowne użycie spryskiwaczy lecz nie zawsze to pomoże. Czasem muszę tak zrobić ze 3-4 razy albo więcej i nagle im się przypomina że warto się w końcu wyłączyć. Gdzie może leżeć problem? 

Na komputer będę jechał na dniach, ale może za wczasu ktoś zna problem i umie pomóc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś, temat na forum był poruszany kilka razy, na 90%masz zapieczone wycieczki przez co w silniczku wyłamały się ząbki w plastikowej przekładni. Na pewno ściągnij ramiona wycieraczek i przesmaruj, być może przekładnia jeszcze nie ucierpiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapieczone? W tym wypadku nie powinny one wgl działać,przynajmniej na logikę tak powinno być a tu jest odwrotnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapieczone? W tym wypadku nie powinny one wgl działać,przynajmniej na logikę tak powinno być a tu jest odwrotnie 
Tak zapieczone, silnik wycieraczek musi pokonać większy opór przez co wyłamują się zęby w plastikowej przekładni, przerabiałem dokładnie to samo u siebie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się wyłamały zęby przekładni to by mechanizm nie działał.

Autor tematu pisze że działa tylko się nie zatrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się wyłamały zęby przekładni to by mechanizm nie działał.
Autor tematu pisze że działa tylko się nie zatrzymuje.
Ok niedokładnie się wyraziłem, wyłamuje się kilka zębów a nie wszystkie dlatego za którymś tam razem udaje się je zatrzymać.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...