Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOC


daro202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie jak włączyć funkcję ESC bo świeci się ta żółta kontrolka od stabilizacji toru jazdy. Bo teraz jak się kontrolka świeci to rozumiem że system jest wyłączony. A objawia się to takim komunikatem na Fisie. I jeszcze proszę o pomoc w interpretacji kodów błędów

WP_20171214_16_03_59_Pro(1).jpg

Log-WGR 12345-WAUZZZ8K2DA224598-185700km.txt

Log-WGR 123456-185700km.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pydzik napisał:

Zegary i ABS źle zakodowane. Co zmieniałeś? Dokładałeś tempomat?

 

ESP ogólnie działa, kontrolka tylko mówi o błędzie.

Bawiłem się i zje..łem poprostu. Jak sie do tego zabrać.......jak możesz to podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak VCDS zachowuje Ci logi, to wystarczy przejrzeć historie.

Jak nie, fajnie by było jakbyś powiedział jakie masz wyposażenie. Wlepka, albo coś - tak, żeby było kompletne. Może będzie coś oczywistego vs to co masz w long coding. A jak czasami z Leszna jeździsz do Wro to też moge pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pydzik napisał:

Jak VCDS zachowuje Ci logi, to wystarczy przejrzeć historie.

Jak nie, fajnie by było jakbyś powiedział jakie masz wyposażenie. Wlepka, albo coś - tak, żeby było kompletne. Może będzie coś oczywistego vs to co masz w long coding. A jak czasami z Leszna jeździsz do Wro to też moge pomóc.

wlepka jest 1t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pydzik napisał:

Dobra, rozkoduje sobie VIN...

 

5 minut temu, pydzik napisał:

Dobra, rozkoduje sobie VIN...

Zrobiłem a początku zabawy AUTO-SCAN Na VCDS  i taki log zapisałem czy to kodowanie z 03 ABS/Hamulce to takie trzeba......?

Log-WGR -WAUZZZ8K2DA224598-185120km-1.txt

Log-WGR-WAUZZZ8K2DA224598.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, daro202 napisał:

 

Zrobiłem a początku zabawy AUTO-SCAN Na VCDS  i taki log zapisałem czy to kodowanie z 03 ABS/Hamulce to takie trzeba......?

Log-WGR -WAUZZZ8K2DA224598-185120km-1.txt

Log-WGR-WAUZZZ8K2DA224598.txt

Dałem radę z tym ESC. Wcześniej jak włączałem wyszukiwanie sterowników to sobie to zapisałem i teraz wykorzystałem to stare kodowanie jest ok dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Układu Ciśnienia w Kołach( TPMS) pojawił się  taki komunikat (jak poniżej) ale Tyre Pressure System Monitoring nie jest wogóle aktywny jest po prostu szary jak na załaczonym zdjęciu widać i inne funkcje są też szare nie aktywne. I nie mogę zrobić resetu tego ukladu ponieważ jest nie aktywny. JAK UAKTYWNIĆ TEN SYSTEM I INNE FUNKCJE ŻEBY NIE BYŁY SZARE (NIE AKTYWNE) Proszę o pomoc w tej kwesti.

WP_20171214_16_04_03_Pro.jpg

WP_20171215_13_39_24_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2017 o 14:42, daro202 napisał:

Mam pytanie odnośnie Układu Ciśnienia w Kołach( TPMS) pojawił się  taki komunikat (jak poniżej) ale Tyre Pressure System Monitoring nie jest wogóle aktywny jest po prostu szary jak na załaczonym zdjęciu widać i inne funkcje są też szare nie aktywne. I nie mogę zrobić resetu tego ukladu ponieważ jest nie aktywny. JAK UAKTYWNIĆ TEN SYSTEM I INNE FUNKCJE ŻEBY NIE BYŁY SZARE (NIE AKTYWNE) Proszę o pomoc w tej kwesti.

WP_20171214_16_04_03_Pro.jpg

WP_20171215_13_39_24_Pro.jpg

Ktoś pomoże w kwestii car menu (nieaktywne pozycje w mmi - szare).........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...