Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi 19 cali a4 b6


luki1980x

Rekomendowane odpowiedzi

witam, audi a4 b6 Quattro, zawieszenie 1ba ze zmienionymi sprezynami na eibach (-3), chce wlozyc na lato felgi 19 cali. ma ktos moze takie zestawienie? macie moze zdjecia jak auto wyglada? dokladny rozmiar felg to 19/ 8,5 cali. et 45. macie moze jakies zdjecia? znalazlem kilka postow, ale stare sa i niestety brak podgladu zdjec:( chodzi mi o zdjecia jak to wysoko stoi, jak wypelnia nadkole i czy trzeba jakis dystans do takiego et, nie chce zeby felga byla schowana mocno do srodka. (ori mam 16/7,5 cali et 42 i siedzi ladnie prawie na rowni z blotnikiem). i przy okazji jakie opony zalozyc, zeby licznik chodzil prawidlowo, czy zeby nie bylo cyrkow a abs itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod ten temat: kwestie wizualne już znam ale co doradzicie do Audi A4 B7 i zawieszenie 1BE. Chodzi mi o 19 cali, i szerokość 8 czy 8,5? Jakie ET żeby to było jeszcze w miarę do użytku codziennego i nie obdzierało błotników przy maksymalnym skręcie bądź przy jeździe z dwiema osobami z tyłu? Myślałem nad kompletem od na wzór RS4 o parametrach: 19'8,5J i ET 35 bądź 43 ale podobno przy 43 to już schowane dość mocno? Z góry dzięki za rady. 

P.s: Opony myślę 235/35/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lukasz9323 napisał:

19'8,5J i ET 35

Takich też szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamówione 19" 9j et33 i opona 225/35 bo podobno przy 235/35 bedzie obcierać. zawias 1bv  ale jak to bedzie dokładnie to sie dowiem jak przyjdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JeJu napisał:

ja mam zamówione 19" 9j et33 i opona 225/35 bo podobno przy 235/35 bedzie obcierać. zawias 1bv  ale jak to bedzie dokładnie to sie dowiem jak przyjdą

Tego z obcieraniem to nie wiem. Nie miałem doświadczenia jeszcze z takim rozmiarem felg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 19 ET45 opony 235/35 i na górnym wahaczu luzu jest mało ok 1cm myśle o dystansach 0,5 mm na starych oponach widać obtarcia a jeździłem na nich 3 lata dodam ze takie auto już kupiłem na tych kołach a za wiele się na tym nie znam a nowych opon nie chce wytrzeć za szybko tylko nie wiem czy tyle luzu jest ok czy powinno być więcej 

 

*Proszę uzupełnić profil.

E120D982-9A85-46A0-BB03-6BEDB6832C05.jpeg

AB326E92-E997-4B7B-8F0F-B05FD8605DF7.jpeg

Edytowane przez Wyroll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skręconych kołach na maxa sprawdź czy nigdzie nie trze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...