Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne wibracje


Pucek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zauważyłem u siebie w audi dziwne wibracje (wczoraj było wszystko okej) a więc. 

- Podczas ruszania wibracje trwają dosłownie sekundę, później jest wszystko ok

- Przy zmianie biegu na 2, podczas rozpędzania się znów czuć wibracje

- na biegu 3/4/5 czuć wibracje w zakresie obrotów 2800-3000 później ustępują aż do 5-6 jest cisza

Dodam też że od póki mam auto, czyli jakieś 65kkm słychać delikatnie dzwonienie, słyszę je w podszybiu (to jest w momencie rozpędzania na biegu 3/5 przy obrotach właśnie 2800-300)

Odpowiem na kilka pytań, które pewnie padną

- Nie słychać żadnych niepokojących dźwięków podczas wciskania lub puszczania sprzęgła

- Nie słychać żadnych niepokojących dźwięków podczas odpalania/gaszenia samochodu

- Biegi wchodzą płynnie, nie czuje żadnych zmian aby bieg się ciężej wrzucał czy coś, nic nie trze

- Auto rozpędza się tak samo jak wcześniej, poza obrotami wspomnianymi 2800-3000 nie mam zastrzeżeń, wszystko super

- Przy dynamicznym ruszaniu i redukcjach, również nic nie słychać, wszystko ok

 

Teraz pytanie, celować w dwumas czy raczej jechać na jakąś stacje i obadać wszystkie poduszki, lub jest jakiś domowy sposób sprawdzenia ich? Na kanale nie widać, aby były zużyte. Generalnie kupiłem autko z przebiegiem 289. teraz jest 364 także troszkę zrobiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...