Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup auta na niemieckich tablicach


Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę zależy jaki urząd i jaki urzędnik, ja gdy rejestrowalem audi to w urzędzie komunikacji miałem blachy z allegro i liczyła się tylko sztuka że są, nikt nie patrzył czy są znaczki itd itp, blacha jest blacha, było to 2.5 roku temu. 

Ogólnie najważniejsze żeby był duży i mały brief, jak to masz to looz, ogólnie to co ci ten koleś gada to szara polska rzeczywistośc, nikt nie przywozi na lawecie aut i zaraz nie leci do urzędu robić opłat, najpierw są naprawy, mycie polerowania sprzątania a na końcu oplaty, a umówa z Niemcem to jedna fikcja bo krzyczeli krzyczeli że będą sprawdzać a na dobrą sprawę piszą w umowie byle jakie dane Niemca z byle jakim niemieckim adresem i z taką umowa sprzedają, który urząd komunikacji sprawdza albo w ogóle ma możliwość sprawdzenia tego w niemieckim urzędzie komunikacji?? Na dzień dzisiejszy chyba żaden. 

Też mam Passata na sprzedanie od sierpnia i też jest nie opłacony do tej pory, będzie po nowym roku dopiero puszczony normalnie przez firmę kolegi nie na wariata, ale każdego początki były takie że jak nie mial działalności to szedł po najmniejszej Lini oporu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 21:08, pila24 napisał:

Tak jak pisałem,wraz z wymeldowaniem pojazdu blachy zostają w niemieckim urzędzie. Wiec skąd wzięły się z powrotem na aucie? Podejrzane.

Nic nie zostaje w urzędzie za tablicę zaplaciles i są Twoje. Jedynie naklejki z TUV i znaczkiem landu są zdrapywane. 

 

Jednak na miejscu Pawła nie kupował bym w ten sposób auta. Moje pierwsze auto było w ten sposób kupione i była to mina straszna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, TOM3K napisał:

Nic nie zostaje w urzędzie za tablicę zaplaciles i są Twoje. Jedynie naklejki z TUV i znaczkiem landu są zdrapywane. 

 

Jednak na miejscu Pawła nie kupował bym w ten sposób auta. Moje pierwsze auto było w ten sposób kupione i była to mina straszna...

TOM3K w jakim sensie była to w Twoim przypadku mina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...