Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pompa paliwa w zbiorniku


KarolA4TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie taki problem z audi A4 b6 AWX  auto przy ujemnych temperaturach słabo pali po nocy .Przerobiłem już dużo rzeczy nic nie pomogło miedzy innymi kąt ustawiony na -1 0 +1 nic nie dał rozrusznik zregenerowany aku jak i świece  żarowe zamontowane nowe wtryski według logów dobre  .Przy tem powyżej 4 pali na strzał a poniżej jest problem moje pytanie jest takie czy ten model posiada może pompę paliwa w zbiorniku bo jedni mówią że tak a inni że nie bo ja podczas przekręcenia kluczyka nie słyszę aby się załączała  .Z góry dzięki panowie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KarolA4TDi napisał:

bo ja podczas przekręcenia kluczyka nie słyszę aby się załączała 

Weź kogoś do auta, a Ty na tylną kanapę i się dobrze wsłuchaj... Ja to słyszę z przedniego siedzenia, więc i Ty powinieneś ją słyszeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Sprawdź pompę paliwa! Miałem u siebie zasyfioną (ma ona pod sobą sitko) stara przypchana pompka dawała 0,5Bar nowa 1BAR chwila moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jednak słychać pompę lecz ja myślałem że ona chodzi tam samo głośno jak w mojej drugiej A3 101 km :-) Chciałem sprawdzić ciśnienie paliwa w Vacum pompie ale kurde nie mam jak tam dojść żeby podpiąć  Vakumometr jest tak ciasno

Edytowane przez KarolA4TDi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...