Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie rejestracji


martes

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby wcześniej, ale kupowałem to jakiś czas temu i zapomniałem gdzie. Musiałem trochę pokopać w necie zanim znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2017 o 19:59, czarek76 napisał:

To kupuj oryginalne, tu kolega z forum sprzedaje

 

Koledzy podrzucić możecie namiary na kolegę, który sprzedaje te lampki? pokazuje mi, że nie mogę wyświetlić zawratości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mi.bunio napisał:

Koledzy podrzucić możecie namiary na kolegę, który sprzedaje te lampki? pokazuje mi, że nie mogę wyświetlić zawratości

Widocznie już nie ma, ale masz pełno tego na allegro 

https://allegro.pl/listing?string=4g0943021&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-aut-1-1-0115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli możecie to proszę o wytłumaczenie jak te lampki LED zamontować ? Pytam ponieważ w moim sprzęcie w prawej lampce mam trzy przewody w lampce. Zapewne to jest sprawdzenie układu oświetlenia. W lampkach LED są tylko 2 przewody w podłączeniu. O ile w lewej lampce nie ma z tym problemu, co muszę zrobić z prawą stroną? Czytając posty powyżej niezrozumiałe jest dla mnie opis o jakimś cięciu instalacji i lutowaniu. Czy do tych lampek tablicy 4G0943021 będę musiał montować tzw. ''kasowniki" czy będą normalnie działać? Proszę o wyjaśnienie, z góry dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez ELA7V30
błędby i niedokładne zadanie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...