Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana wtyczek lamp


Ewertalan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem lampy soczewki tylko że u mnie są kwadratowe wtyczki tutaj jest okrągła jak ja przerobić ? jak bd próbować po kablach po kolei metoda prób i błędów nie popale żarówek ?? 

20171221_102229-1024x1820.jpg

20171221_102251-1280x720.jpg

Edytowane przez Ewertalan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać to kable  "za wtyczką" są czarne i czerwone. Więc do kabla czarnego podajesz "masę" ("-" z akumulatora), a do czerwonego podajesz zasilanie czyli "+" z akumulatora i lecisz tak po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one sa trochę przerobine oringi podłączone dalej roZumiem jeszcze 2 foty daje czyli Plus i minus daje do Aku a z tamtej wtyczki nie moŻna dac?? co jest na samochodZie ??

20171221_121353-1024x1820.jpg

20171221_121401-1024x1820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docelowo podłączasz to do kabli, które w tej chwili podłączone są do oryginalnej lampy. Podłączając pod akumulator sprawdzasz tylko który kabel w nowych lampach odpowiada za poszczególne światła/żarówki.

Patrząc na tą plątaninę kabli i izolację to lepiej, żebyś to zrobił porządnie, bo szkoda by było wywołać jakiś pożar. Jak już będziesz wiedział co gdzie podłączyć to użyj do tego lutownicy, a później dopiero to izoluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły makaron:).a tak w ogóle to widzę że masz auto z 96r więc powinieneś mieć okrągłe wtyczki takie jak w tych wynalazkach.może lepiej przerobić wtyczkę w aucie na okrągłą  

ewentualnie kupić wiązkę lamp poliftowych i polutować.i nie możesz dać plusa prosto z aku bo cały czas będzie się świeciła któraś żarówka

Edytowane przez michcio28810
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...