Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S LINE


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pytanko. Obraca/obkręca mi się gałka zmiany biegów w b7. Da radę to jakoś naprawić, czy tylko wymiana na inną ? Moja jest w idealnym stanie i szkoda wymieniać. 

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, M4ssive napisał:

Koledzy pytanko. Obraca/obkręca mi się gałka zmiany biegów w b7. Da radę to jakoś naprawić, czy tylko wymiana na inną ? Moja jest w idealnym stanie i szkoda wymieniać. 

Pozdrawiam

Wydaje mi się że puściła Ci opaska która jest właśnie wokół gałki- sprawdź czy jesteś w stanie pociągnąć też ją do góry. Jeśli tak to wystarczy że zmienisz tą opaskę,  do kupienia w motoryzacyjnym za 1-2zł.

Edytowane przez zombek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem też wstanie pociągnąć ją do góry w miarę lekki sposób. Dasz jakiś nr tej opaski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, M4ssive napisał:

Właśnie jestem też wstanie pociągnąć ją do góry w miarę lekki sposób. Dasz jakiś nr tej opaski ?

Nie znam nr katalogowego i czy w ogóle taki istnieje ale w sklepie pytaj o opaskę zaciskową do łożysk, tylko weź ze sobą starą żeby dopasować rozmiar (potrzebujesz małą a są też większe ). W sumie jak już zdejmiesz mieszek to ja bym poszedł z nim całym do sklepu.

Edytowane przez zombek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy mieszek bedzie pasowal p&p czy trzeba naciagac? pisze ze do b6 i b7 https://allegro.pl/oferta/galka-lewarek-dzwignia-biegow-audi-a4-b6-b7-vip-6877053785  bylbym wdzieczny za pomoc   i jak z jakoscia tych galek, czy nie wycieraja sie szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2019 o 16:02, hidden22 napisał:

witam mam pytanie czy mieszek bedzie pasowal p&p czy trzeba naciagac? pisze ze do b6 i b7 https://allegro.pl/oferta/galka-lewarek-dzwignia-biegow-audi-a4-b6-b7-vip-6877053785  bylbym wdzieczny za pomoc   i jak z jakoscia tych galek, czy nie wycieraja sie szybko

Trzeba naciągać niestety mieszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można dostać ori gałkę s line od a4 b8 ? Na alledrogo jest masa zamienników, a ori brak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, M4ssive napisał:

Wie ktoś gdzie można dostać ori gałkę s line od a4 b8 ? Na alledrogo jest masa zamienników, a ori brak 

W ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał, że ta od a czy 8L0 863 278 BJ RMD kosztuje sporo taniej od a4

 

Sprawdzam na benepol a tam 476 zł....numer mam poprawny od a3 s line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przerabiałem temat gałki z A3.

Z doświadczenia -  nie polecam. Jest mniejsza i jakby gorzej leży w łapie.

Ma też trochę inny odcień.

Wróciłem do tej z A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie.

Czy ktoś się orientuje czy ta gałka z mieszkiem typ: s-line made in china podejdzie w miejsce po zwykłej gałce i mieszku? Wszystko ładnie pasuje ? Daje link z allegro poniżej:

 

 

Edytowane przez gracz123ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2019 o 09:56, gracz123ja napisał:

Witam, Panowie.

Czy ktoś się orientuje czy ta gałka z mieszkiem typ: s-line made in china podejdzie w miejsce po zwykłej gałce i mieszku? Wszystko ładnie pasuje ? Daje link z allegro poniżej:

 

 

szału nie robi ja zakładałem trzy w każdej coś nie tak lepiej oryginał i zregenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Pany szukam jakieś gałki tylko nawet większej niż a b7.. Pamiętam, że znajomy mial chyba sline b8 i była fajna, duża, okrągla. Ktoś się orientuje od czego moga by być ta gałka?
Większa niż wb7 i okrągła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką

ALLEGRO.PL

Teraz mam z TTetki bo mam skróconą dzwignię zmiany biegów. Z b8 to jest wieka duża żarówka  , ale co kto lubi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę w innym temacie potrzebuję wymienić gałkę u siebie w cabrio, macie jakieś namiary na sprawdzonych sprzedawców.

potrzebuję gałke sline 5 biegową jak na fotce 

1680113704067.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...