Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S LINE


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Nr gałki 5-cio biegowa S LINE 8L0 863 278 BJ RMD Cena w AS0 bez zniżek 132 PLN i są ( dwa "odcienie koloru" :wink4: ) wszystko zalezy od dostawcy skóry :) Porównywaliśmy to w serwisie z kumplem i rzeczywiśćie pod jednym numerem sa te "dwa odcienie" :wink4:

po tym numerze jak zamówie to dostanę z mieszkiem czy samą gałkę?

no i drugie pytanie czy długość tego mieszka wystarczy mi do B6?

no i trzecie :decayed: dekielek 5 czy 6-cio biegowy będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :) to masz komplet z gałką z mieszkiem i nawet ramke gratis dostaniesz :wink4:

Na swoją ramkę przekładasz wszystko tylko pamietaj ze trzeba koncówkę skóry włozyc najlepiej do wrzatku aby troszke zmiekła i sie rozszezyla ( bo ciasno sie wkłada) :gwizdanie: .

Wtedy musisz zszywaczem przymocowac do wspomnianej ramki mieszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRCLaguna...a jeszcze tylko mi napisz czy nr, który podałeś jest od 5 czy 6-cio biegowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pisze w ETCE :) Ale ten sprzedajcy na pewno bedzie wiedział .

http://moto.allegro.pl/nowa-galka-audi-a3-s-line-skorzany-mieszek-oryg-i2099549276.html

Tak szukałem sobie i mnie ciekawi ta róznica w odcieniach w galkach :mysli:

galka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym odpinacie i zapinacie tą opaske która jest na gałce?

Ja to robiłem cienkim kombinerkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w swoim A4 B7 Avant mam taką gałkę zmiany biegów:

20111202144901.jpg

Chciałem zapytać cz da radę wymienić sama gałkę na skórzaną, czy muszę zmieniać całość (gałkę + mieszek)

I jeszcze drugie pytanie. Opis na pierwszej stronie dotyczy takiej gałki czy gałki innego rodzaju? żeby zdjąć gałkę z drążka wystarczy odpiąć ten pierścień mocujący? Niestety zdjęcia na pierwszje stronie obrazujące opis demontażu gałki już nie działają stąd moje pytania

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w swoim A4 B7 Avant mam taką gałkę zmiany biegów:

http://img844.imageshack.us/img844/948/20111202144901.jpg

Chciałem zapytać cz da radę wymienić sama gałkę na skórzaną, czy muszę zmieniać całość (gałkę + mieszek)

I jeszcze drugie pytanie. Opis na pierwszej stronie dotyczy takiej gałki czy gałki innego rodzaju? żeby zdjąć gałkę z drążka wystarczy odpiąć ten pierścień mocujący? Niestety zdjęcia na pierwszje stronie obrazujące opis demontażu gałki już nie działają stąd moje pytania

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Łukasz

Raczej kupisz cała gałkę z mieszkiem :wink: Zdejmujesz ten pierścień , zakładasz na rameczkę wczesiej mocząc w skórkę w gorącej wodzie i mocujesz nową gałeczkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tymi gałkami od A3 S-line z pikowaną skórą? Ktoś wyżej napisał, że są gorszej jakości od tych do A4. Faktycznie są tandetniejsze od tych od A4?

http://allegro.pl/tuning-audi-galka-skora-mieszek-a3-8l-opcja-a4-b7-i2218530227.html

Zastanawiam się nad kupnem takiej. Problemem będzie tylko naciągnięcie mieszka na ramkę od A4, tak? Mocowanie samej gałki na drążku jest takie same jak w A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tymi gałkami od A3 S-line z pikowaną skórą? Ktoś wyżej napisał, że są gorszej jakości od tych do A4. Faktycznie są tandetniejsze od tych od A4?

http://allegro.pl/tuning-audi-galka-skora-mieszek-a3-8l-opcja-a4-b7-i2218530227.html

Zastanawiam się nad kupnem takiej. Problemem będzie tylko naciągnięcie mieszka na ramkę od A4, tak? Mocowanie samej gałki na drążku jest takie same jak w A4?

Cały wątek poświecony jest o tej właśnie gałce od A3 :wink: musisz tylko naciągnąc na ramkę .

Taka sama tylko do A4 kosztuje 465 PLN :decayed: .....takze wybieraj .

http://allegro.pl/nowa-oryg-galka-audi-a4-s-line-s4-b6-b7-skora-i2214043855.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale ktoś napisał, że ponoć słabo wykonana, że wpada w drgania, jakoś telepie i dlatego się zastanawiam. Faktycznie tak jest, czy jest normalnie solidnie wykonana i jak się dobrze zamontuję jest git majonez? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale ktoś napisał, że ponoć słabo wykonana, że wpada w drgania, jakoś telepie i dlatego się zastanawiam. Faktycznie tak jest, czy jest normalnie solidnie wykonana i jak się dobrze zamontuję jest git majonez? :)

Kup tą za 465 PLN i będziesz spał spokojnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno już się zdecydowałem na tę od A3 :)

Dzięki wielkie za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :) to masz komplet z gałką z mieszkiem i nawet ramke gratis dostaniesz :wink4:

Na swoją ramkę przekładasz wszystko tylko pamietaj ze trzeba koncówkę skóry włozyc najlepiej do wrzatku aby troszke zmiekła i sie rozszezyla ( bo ciasno sie wkłada) :gwizdanie: .

Wtedy musisz zszywaczem przymocowac do wspomnianej ramki mieszek :)

Mieszek po zamoczeniu rzeczywiście mięknie i elegancko wchodzi na ramkę. Niestetos jak wyschnie traci całą swoją elastyczność i miękkość. Staje się sztywny i twardy jak pergamin. Zastanawiam się jak go teraz natłuścić żeby był elastyczny, nie chce mi się znowu tego rozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szukałem sobie i mnie ciekawi ta róznica w odcieniach w galkach :mysli:

galka.jpg

Czy coś udało się wyjaśnić z tymi dwoma kolorami czerni (soul), 6BN a RMD ???

Kupiłem tą z A3 i faktycznie jak się na nią patrzy to bardziej jest szara niż czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy o tej gałce mowicie , mam kiere pikowana s- line i ładnie by sie ta gałka komponowała ... wystarczy tylko mieszek naciagnac na moja orginalna ramke , całe mocowanie gałki jest identyczne jak w orginale ?

NOWA ORYGINALNA GAŁKA AUDI A3 S-LINE S3 CHROM HIT! (2493286836) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tej, trzeba tylko zmienić ramkę lub cały mieszek. Ja zmieniłem cały mieszek na A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś juz pisałem o tych odcieniach :wink: ....i wynika że są od dwóch róznych producentów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...