Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S LINE


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś juz pisałem o tych odcieniach :wink: ....i wynika że są od dwóch róznych producentów :wink:

Haaa i weź Pan traw w tą co trzeba :decayed:

Jedyna opcja zamówić dwie, kupić jedną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tez juz po zabiegu i powiem ze łatwo nie było naciągnąć mieszek a3 do a4 ale troche się pomęczyłem i się udało a warto było bo mój był zdezelowany a nowy bardzo fajnie sie prezentuje :) polecam modzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przyda kilka zdjęć z mojego rezania gałki.

Dla porównania gałka A4 vs A3

e32f702f7d8f.jpg

7f08fecb36c2.jpg

Aby wyjąć schemat biegów, wystarczy suszarką do włosów podgrzać i cienkim nożykiem podważyć. Przyklejone jest na taśmie dwustronnej.

Schemat pasuje ze zwykłej gałki do gałki s-line

120890fb5fec.jpg

Przy odrobinie "szczęścia" może udać się rozebrać też tak :decayed:

6be4a268a28b.jpg

Tutaj różnica w wielkości ramek, widać czemu jest tak ciężko naciągnąć mieszek od A3 na ramkę A4. Ja nie miałem cierpliwości i przełożyłem mieszek od A4.

85d1bbc955e2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na zbyciu starą zniszczoną gałę z 5-biegowego B6? Od dwóch lat próbuję namierzyć sam guziczek ze schematem biegów i ni ma...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy da radę zregenerować jakoś sam dekielek od ori gałki s-line a4? mam wytarty chrom na okręgu z jednej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na zbyciu starą zniszczoną gałę z 5-biegowego B6? Od dwóch lat próbuję namierzyć sam guziczek ze schematem biegów i ni ma...:kwasny:

Jaki masz schemat, bo mam od a3 5b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sama górę od gałki zwykłem można przełożyć z s-line ? Proszę o szybkę info :decayed:

góra od s-line i zwykłej jest inna. Trzeba przełozyć sam schemat zmiany biegów (ten czarny).

By to zrobić trzeba wcześniej podgrzać go suszarą i od dołu wypchać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdyby ktoś był chętny to mam do sprzedania nóweczkę gałkę S-Line:

Gałka zmiany biegów S-Line Audi A3 A4 6 biegów (2713238619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gałkę miałem zamiar założyć do swojej A4, ale parę dni temu trafiła mi się w idealnym stanie ori nieperforowana gałka do A4 i stąd też ta perforowana nie jest mi potrzebna. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam audi a4 z 2003 i i dostałem od kolegi taka oto gałkę zmiany biegów 2770992828_1 i tak się zastanawiam czy warto ja montować? i czy da się ja zamontować bo widzę ze ma otwory na 2 śruby a w b6 jest gałka mocowana na zaciski(chyba ze sie myle ?), jest jakaś możliwość zamontowania tej gałki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniejsza od s-line. tą sprzedaj i kup s-line :) przynajmniej nie ma mylnego S4 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem podobną nawet podświetlaną S - line szczerze fajnie się komponowało ze wszystkim ale i tak najładniejsza jest ori pikowana S- line :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniejsza od s-line. tą sprzedaj i kup s-line :) przynajmniej nie ma mylnego S4 :-)

to jest ladniejsza od s-lina czy nie ?^^ hmm s-lina czyli ta perforowana, ehhh xD mnie jakos kusi zeby zalozyc własnie zeby na czerwono sobie swiecila ale to juz chyba kwestia indywidualna gustu ^^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy może któryś z Was wie jak można na trzpień w gałce wcisnąć ten czarny pierścień podtrzymujący mieszek??? Trzpień i pierścień są takie same jak na tej gałce:

! Oryginał ! AUDI Tuning Gałka SKÓRA A4 B6, B7 (2923927516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...