Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S LINE


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie co z tym oznaczeniem biegów ???

mam zamiar kupić s-line z a3 ale w swojej a4 mam skrzynie 5 i nie wiem czy uda mi się to przełożyć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie przelozylem sam ten dekielek bez problemu. proponuje miske goracej wody i wloz galke do gory nogami tak zeby przykryc sam ten dekielek. 2 minuty i odchodzi bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielek ma inne zaczepy. Po ściągnięciu trzeba umiejętnie przykleić do zaczepów klejem do twardych plastików i z zewnątrz nie widać żadnej różnicy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach jest roznica :) ale to na fotkach , bede u kumpla w ASO to popytam czy rzeczywiscie sa takie i takie

I jak coś się udało dowiedzieć o tych kolorkach skórki?

Macie jakiegoś polecanego sprzedawcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie drobne pytanie, czy była ori gałka s-line do a4 na 5 biegów ? czy tylko 6 ?

nie było kolego bo kiedyś szukałem i nigdzie ich nie ma :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak zmienialiście dekielek w tym "niestandardowym" mocowaniu? Tym na klipsy. Da radę wypchnąć samo szkiełko? Mam wrażenie, że ono jest przyklejone..

http://images42.fotosik.pl/176/b2f62f8ff08871e8.jpg chodzi mi o ten dekielek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poucinałem i poprzeklejałem na cyjanopanie mocowania i wszystko ładnie spasowało.

Troche drutowanie ale z wierzchu nic nie widać i wszystko ładnie pasuje.

Uciąłem ten pierścień jeden i drugi i przykleiłem do tamtego dekielka symetrycznie i teraz pasuje do mojego mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poucinałem i poprzeklejałem na cyjanopanie mocowania i wszystko ładnie spasowało.

Troche drutowanie ale z wierzchu nic nie widać i wszystko ładnie pasuje.

Uciąłem ten pierścień jeden i drugi i przykleiłem do tamtego dekielka symetrycznie i teraz pasuje do mojego mocowania.

A ja myślę wyjąć ze starego mieszka dekielek ten: http://images47.fotosik.pl/264/43373f82d0d7ae30.jpg i wsadzić go do gałki http://images36.fotosik.pl/151/4d2ad11af76cd6ed.jpg na pattex fix coś a'la plastelina do klejenia... powinno utrzymać. Boję się trochę ucinać te mocowania

DONE. Trzyma się elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanko bo tez planuje zmienic stara galke tylko nie wiem jaka kupic tzn Uzywana s3 pikowana czy niby jak sie oglaszaja ze nowa ori http://moto.allegro.pl/oryginalna-galka-zmiany-biegow-audi-a3-s3-skora-i2021457555.html

Moim zdaniem ta gałka z S3 jest trochę ceratowata (ale to tylko moja opinia).

Sam jeżdżę z oryginalną gałką z S4 czyli ta wersja z gładką skórą i jestem z niej bardzo zadowolony. Wszystkie jest kwestią gustu więc jeżeli pasuje Ci pikowana skóra np. do kierownicy to możesz brać i S3 jednak moim zdaniem jakość tej oryginalnej z A4 jest nieco wyższa.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach jest roznica :) ale to na fotkach , bede u kumpla w ASO to popytam czy rzeczywiscie sa takie i takie

I jak coś się udało dowiedzieć o tych kolorkach skórki?

Tak są dwa kolory :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach jest roznica :) ale to na fotkach , bede u kumpla w ASO to popytam czy rzeczywiscie sa takie i takie

I jak coś się udało dowiedzieć o tych kolorkach skórki?

Tak są dwa kolory :wink4:

no no nie powiem zeszło z tą odp. :tongue4::naughty::decayed:

No to może jeszcze nr by się znalazły dla potomności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wymienilem galke na s-line z A3. Przelozylem tez sobie kapsel. Dla zainteresowanych powiem ze nie ma z tym zadnego problemu. Podgrzalem suszarka 2-3min i powoli podchaczylem waskim srubokretem. Udalo sie nie uszkodzic chromowanej obwodki. Takze galke mam jak nowa :kox:

zdjcie979.jpg

zdjcie981.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr gałki 5-cio biegowa S LINE 8L0 863 278 BJ RMD Cena w AS0 bez zniżek 132 PLN i są ( dwa "odcienie koloru" :wink4: ) wszystko zalezy od dostawcy skóry :) Porównywaliśmy to w serwisie z kumplem i rzeczywiśćie pod jednym numerem sa te "dwa odcienie" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...