Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Metaliczny dźwięk przy ruszaniu z 1 i wstecznego


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem . Od jakiegoś czasu mianowicie po wymianie kompletu sprzegla bez dwumasy jak ruszam z pierwszego biegu oraz na wstecznym cos mi trze przy puszczaniu sprzęgła . Kojarzy ktos moze co może być nie tak , czy może zły montaż sprzęgła . Jeżdżę tak bo nie mam czasu oddac auta do mechanika ale wydaje mi się że przed wymianą auto lepiej się zbierało teraz idzie mu to tak trochę mulowato . Dzięki za  zainteresowanie tematem 

Jednak trze na każdym biegu przy puszczaniu sprzęgła jak się wszystko zazembia ze sobą 

Edytowane przez Wojtass2828
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 1.6 mam ten sam problem naciskając sprzęgło i puszczając, nawet na biegu jak już jest, naciskam i puszczam gaz to słychać jakby coś stukało taki metaliczny dźwięk. Po nowym roku jadę do mechanika sprawdzic co to może być. 15 przegląd się kończy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2017 o 22:01, Dragot napisał:

W mojej 1.6 mam ten sam problem naciskając sprzęgło i puszczając, nawet na biegu jak już jest, naciskam i puszczam gaz to słychać jakby coś stukało taki metaliczny dźwięk. Po nowym roku jadę do mechanika sprawdzic co to może być. 15 przegląd się kończy ?

Udało Wam się rozwikłać zagadkę metalicznego dźwięku? Bo od kilku lat mam to samo, kpl sprzęgła z dwumasa wymieniony i nawet skrzynia a dźwięk nadal pozostał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...