Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] "Auto Max" Serwis , ul. Rzeczypospolitej 8, Gdańsk


Bartez38

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w tym serwisie z moim autem (Audi A4, 1,6 benzyna + LPG, 1999 rok, sedan ) i naprawdę go polecam. Wymieniałem klocki hamulcowe i tarcze hamulcowe (przód i tył ), a także skorzystałem z komputera. Pracownicy naprawdę szybko dokonali naprawy, gratisowo sprawdzili powierzchownie silnik ( czy nie ma wycieków) i zawieszenie auta. Dostałem kilka fachowych porad, m.in. na co uważać i na co zwrócić uwagę przy ewentualnej następnej wizycie na warsztacie. Przez cały czas dało się odczuć że pracownicy wiedzą co robią i znają się na rzeczy. Koszt wizyty 1150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze polecam!!Wymienialem lozysko.W miare tanio,szybko i fachowo.Do tego czysto i milo.POlecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty z tego warsztatu były z roku 2009 dużo tam się zmieniło na gorsze.Naprawiałem tam wcześniej wszystkie moje auta w rodzinie ostatnio Mercedesa Klasy A na którym,, chłopcy,, się uczyli przy okazji trochę popsuli oczywiście ja za to płaciłem, podziękowałem im za współpracę.Właściciela praktycznie przez cały dzień nie ma/trudno go zastać może wcześnie rano/przez to całkowity brak nadzoru jest tam taki starszy Pan który niby pełni obowiązki mistrza,ale tak naprawdę to jest tylko po to aby przyjąć zlecenie i je zamknąć.Zostawiłem tam sporo kasy i nerwów i musiałem zmienić warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...