Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0tdi BPW nie odpala


luckimen

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem samochód na hol, teraz odpala tak jak powinien (do czasu). Załączam logi z grup 13,18,23.

Podczas logowania odpalałem pare razy auto (zawsze z sukcesem), przejechałem się kawałeczek, jeszcze raz odpaliłem.

malonetuning:
http://log.malonetuning.com/chart/228771#H8KLCADDsmvCgFoCA03DjMOBCsKDMBAEw5B%2Fw5nDswRcwrDCtX5Lw4ghwq1LXMKwRsKSFWzCv8K%2Bwo3CvcO0OMOzwobDscKeHsO5ecOXVVwqecOfKsKhC2jDpcKSwovCvsOlG0FJVinDkcKEwprDhGlyLxcPwq3CpxVNwrPCnVDDhcO%2Bw4DDt8K4w6DCigE3wozDoA7DjAHDhMK%2FwofDnXLDnRbCtcK2w6M%2BwoQPCBURHsKFAAAA

vaglog:
http://vaglogi.pl/log-013_018_023_u52Wi7.html

 

Wycieków paliwa raczej nigdzie nie widzę. 

po odpaleniu przez holowanie_LOG-01-013-018-023.CSV

Edytowane przez luckimen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było włączyć logowanie jak go zapiąłeś na krawat, na chwilkę przed ruszeniem :decayed:

Wtedy może z loga by coś wypatrzył ....

Jak logi robiłeś gdy już wszystko było OK , to nic tam nie będzie :whistling:

Wygląda na to że się zapowietrza, robiłeś test z górką ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2018 o 11:48, luckimen napisał:

Dzięki za propozycję. Dodam jeszcze ze jak już auto odpali (czy to plak czy to holowanie) to nie ma żadnego problemu z odpalaniem późniejszym. Można nawet po 30s od pierwszego odpalenia go zgasić i odpalić bez problemu. Myślę, że nawet po 5s jakbym go zgasił to by odpaliłby z kopa.  Dopiero po dłuższym czasie nieużytkowania auto nie odpala - prawdopodobnie minusowe temperatury się też do tego przyczyniają.

Intuicyjnie jak dla mnie brak paliwa. Auto w ogóle nawet nie szarpnie jak normalnie próbuje odpalać. Jak już się uda to chodzi i odpala jak marzenie (paliwo z filtra paliwa leci, świece sprawne).

 

tak wałsnie jest... jak juz odpali to bedzie zapalał nawet po 2h... zostaw go na 8h i masz powtórkę z rozrywki...

czasami te gumki potrafia tak zakonczyc zywot ze motor bedzie kulał na obrotach nie rowna praca bj.

zcisnij oba przewody paliwowe zasilanie i powrót a zobaczysz ze na nastepny dzien nie bedzie problemu z uruchomieniem silnika...

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w niedzielę.. Odpaliłem na plaku zawiozłem do znajomego mechanika wymienił mi oringi na wtryskach + wyregulowal je bo były tak rozstrojone że masakra. jeden 3.5 na plus drugi 0.4 na minusie także szkoda gadać.. Ale już wszystko śmiga auto chodzi równo. Także polecam sprawdzić wtryski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...