Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem po postoju B7 BPW


Salas_

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Salas_ napisał:

Nie robiłem logów i nie sprawdzałem wtrysków... Nie wiem czy to ma związek z tematem, ale dziś zauważyłem, że jak mi gorzej zapali to później przez cały dzień czuć w środku przy włączonej dmuchawie jakby olejem w środku... Hmm.

Skrobnięte z Szajsunga S7
 

Pompa vacum nieszczelna i z niej leci? Hmm ?^_^ Patrzałeś jak pod nią wygląda czy nie jest w paliwie?

Wtryski do sprawdzenia i na ciepłym i na zimnym tak samo mogą mieć wpływ na odpalanie - szczególnie uszczelnienia jak kiwają się pompki. Kanał 13 i kanał 23 co nieco ci powie.

Ktoś by mógł dołączyć i i zarzucić jakiś pomysł do kompletu. Choćby pan piotrsb  potrafi pomóc w takich momentach :decayed:

 

Edytowane przez BartoszBB
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa vacum nieszczelna i z niej leci? Hmm ?[emoji5] Patrzałeś jak pod nią wygląda czy nie jest w paliwie?

Wtryski do sprawdzenia i na ciepłym i na zimnym tak samo mogą mieć wpływ na odpalanie - szczególnie uszczelnienia jak kiwają się pompki. Kanał 13 i kanał 23 co nieco ci powie.

 

Też o tym pomyślałem. Kiedyś sprawdzałem to sucho raczej było. Zdejmę jutro osłonę silnika i sprawdzę wokół niej jak to teraz wygląda.

 

Żeby sprawdzić pompowtryski - uszczelniacze to dużo roboty będę miał?

 

Nie ma teraz kolegi co ma kabel, muszę swój zamówić - polecisz może jakiś?

 

Może z zachodniopomorskiego ktoś ogarnięty jest? Hehe :D

 

Skrobnięte z Szajsunga S7

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Salas_ napisał:

Też o tym pomyślałem. Kiedyś sprawdzałem to sucho raczej było. Zdejmę jutro osłonę silnika i sprawdzę wokół niej jak to teraz wygląda.

Żeby sprawdzić pompowtryski - uszczelniacze to dużo roboty będę miał?

Nie ma teraz kolegi co ma kabel, muszę swój zamówić - polecisz może jakiś?

Skrobnięte z Szajsunga S7
 

Przeszukaj dobrze forum - co nieco znajdziesz a wszczególności jedną stroną :) Te z all.... w większości nie są warte zachodu chyba że masz 1600zł na oryginał fejs. Warto też głównie zainteresować się OL.Xem tam jest tego nieco więcej....

Podłączasz kabel i lapka ew. skaner diagnostyczny i będziesz widział jakie są korekcje i  BIPY. Poczytaj na forum i pooglądaj filmy na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...