Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwne bujanie po wymianie amorow


ofikruszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zmieniłem sprężyny z tylu bo były pekniete do tego doszły nowe amortyzatory firmy kayab oczywiście zmienialem wszystko parami. auto po wymianie w sumie chyba było dobrze ale teraz znów coś mi nie pasuje. jak skrece i np wjezdzam na parking to dziwnie buja buda podobnie jak przy walnietym amortyzatorze z przodu. co może być nie tak ? bo już brak mi słów. pacjent a4 b7 2.0 tdi bpw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, misiek95 napisał:

sam montowales?

 

nie robił mi to dobry mechanik jeszcze sprawdziliśmy to i wszystko jest ok. Na przeglądzie patrzyli dokładne też nic. Nie wiem czy nie wymienić tych kyb 1ba na monroe krótsze 1be.. Bo jest porażka. Wjezdzam powoli ma podwórko skręcam w lewo jest dziwne uniesienie przodu i takie jakby przeskoczenie bujniecie ciężko stwierdzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KYB to najsztywniejsze amorki z tych "cywilnych". O klase lepsze niż mongoły. Ciężko coś poradzić, objawy są nie jasne jak dla mnie. Chyba nikt nie będzie w stanie pomóc Ci na odległość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiek95 napisał:

KYB to najsztywniejsze amorki z tych "cywilnych". O klase lepsze niż mongoły. Ciężko coś poradzić, objawy są nie jasne jak dla mnie. Chyba nikt nie będzie w stanie pomóc Ci na odległość :)

być może coś ze zwrotnica ale w nic nie uderzylem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...