Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszka skrzyni HYH tiptronic 6b 2.0tfsi BWE


PanCichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nieodparte wrażenie, że moje poduszki skrzyni biegów są na wykończeniu, dlatego też stwierdziłem, że je wymienie. Przeglądając kilka(naście) tematów forum zauważyłem, że wszyscy polecają zamienniki Lemforder'a, z tym, że niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego zamiennika po numerze OEM: 8E0399151AP

Spotkał się ktoś z tym problemem? Możę jakiś inny numerek będzie pasował w 100% i ktoś już to zamieniał? Znalazłem jedynie ori 350zł netto za sztukę... :o

pyt pomocniczne: jest sens kupować używki???

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, PanCichy napisał:

Witam,

Mam nieodparte wrażenie, że moje poduszki skrzyni biegów są na wykończeniu, dlatego też stwierdziłem, że je wymienie. Przeglądając kilka(naście) tematów forum zauważyłem, że wszyscy polecają zamienniki Lemforder'a, z tym, że niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego zamiennika po numerze OEM: 8E0399151AP

Spotkał się ktoś z tym problemem? Możę jakiś inny numerek będzie pasował w 100% i ktoś już to zamieniał? Znalazłem jedynie ori 350zł netto za sztukę... :o

pyt pomocniczne: jest sens kupować używki???

Pozdrawiam!

Osobiście brałbym nową ori tak samo jak poduchy silnika.

Co do zamienników to pytaj chłopaków z działu https://a4-klub.pl/forum/155-fora-sponsorowane-sprzedaż/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam nieodparte wrażenie, że moje poduszki skrzyni biegów są na wykończeniu, dlatego też stwierdziłem, że je wymienie. Przeglądając kilka(naście) tematów forum zauważyłem, że wszyscy polecają zamienniki Lemforder'a, z tym, że niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego zamiennika po numerze OEM: 8E0399151AP
Spotkał się ktoś z tym problemem? Możę jakiś inny numerek będzie pasował w 100% i ktoś już to zamieniał? Znalazłem jedynie ori 350zł netto za sztukę... [emoji33]
pyt pomocniczne: jest sens kupować używki???
Pozdrawiam!
Co sie dzieje ze obstawiasz poduszki ?:)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dawid Wątroba napisał:

Co sie dzieje ze obstawiasz poduszki ?:)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Na podnośniku, po wrzuceniu D, jedna poduszka strasznie siadała i cała buda wibrowała. Dzisiaj wymienione na ori używki, problem w 90% rozwiązany. Wypada jeszcze poduszki silnika zmienić, bo ta elektryczna od początku wywala błąd, ale nie ma już różnicy pomiędzy D/N/P. :)

A jest coś jeszcze co może powodować takie wibracje? Bo te poduszki silnika to trochę loteria, bo oglądane i ważone wyglądały ok (mimo błędu)

Edytowane przez PanCichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...