Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z czujnikami parkowania


andrzejchylek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z czujnikami wstecznymi gdy wbijam wsteczny bieg piszczy przez około 3 sekundy ale nic się nie dzieje gdy wbije drugi raz nic nie słychać dopiero jak zgaszę auto na nowo zapale znowu piszczy przy wbiciu biegu. Sprawdzałem vcds i jest błąd 01543 pomoc przy parkowaniu tyłem zwarcie do masy i są jeszcze inne 4 ze brak z przodu czujników. I mam pytanie czy te z przodu trzeba założyć żeby tył działał i od czego zacząć żeby zlikwidować ten błąd. Posiadam radio RNS-E czy na nim ma się wyświetlić coś odnośnie czujników czy tylko dzwiękowo to jest audi jest z 2002 roku i od niedawna kupiłem go i już czujniki nie działały. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz sterownik obslugujacy przod i tyl to musisz mieć sprawne wszystkie czujniki by system działał. W B6 nie było wizualizacji. Ktoś tu sprzedawał specjalne moduły pdc żeby była taka funkcja

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podpowiesz mi gdzie mniej wiecej szukać tego modułu w aucie?? i jak to sprawdzić czy przód z tyłem razem działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest w bagażniku za lewym boczkiem. Jeśli nie planujesz montować czujników z przodu to wymień moduł na taki ktory obsługuje tylko tył. Szczegóły znajdziesz w dzial zrob to sam - montaz pdc

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...