Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkurzacz przemysłowy 400-600zł. Jaki ?


marec-ki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Możecie polecić jakiś odkurzacz przemysłowy który przetrwa zbliżający się remont i wykończeniówkę w domu (pył z gipsu, wióry z drewna itp) i nada się do późniejszego sprzątania "cięższych" brudów garażowych (błoto, woda, piach) ??

Kwota wstępnie 400-600zł. Jak uważacie, że WARTO dołożyć to ok ale max za urządzenie 800zł

Wstępnie na oku mam Karcher WD 5 Premium.

Z góry dziękować za rady i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony jaki mogę Ci kolego polecić to Starmix ISC ARD 1425 używam takiego na wykonczeniowce i radzi sobie super gruz pył gipsowy itp. Tylko ze kwota raczej poza zakresem ok 1500 zl. Stałem kiedyś przed zakupem i rozważałem wiele opcji wybrałem ta najdrozsza gdyż opinie mnie skusiły do tego i nie załuje na chwile obecna.Dodatkowo ma 3 letnia gwarancje.Produkcja Made in Germany. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję w pracy odkurzacz marki VIPER posiada on 3 turbiny ssące ,powiem ci naprawdę sprzęt daje radę .Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel za drogo ! :)

Maniek jaki model ? bo patrzę Vipery to od 700zł do kilku tysięcy.

Ja potrzebuję odkurzacz nie do celów zarobkowych, a do użytku osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kearcher WD 2.3000 chyba jak dobrze pamiętam. Już 3lata. Odkurzam nim tak jak piszesz gruz, pył po KG. Ostatnio nawet piec centralny czyściłem nim :) kiedyś wode wciągałem z łazienki bo pralka mi wylała itp itd zaprawa klej odkurzam w garażu. Generalnie ciacham wszystko :) do dziś żyje i ma się dobrze. Płaciłem chyba 250zł za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marec-ki napisał:

Daniel za drogo ! :)

Maniek jaki model ? bo patrzę Vipery to od 700zł do kilku tysięcy.

Ja potrzebuję odkurzacz nie do celów zarobkowych, a do użytku osobistego.

VIPER LSU 375 odkurzacz przemysłowy czyszczenie sucho-mokro.Jednak cenowo 1,7tyś to jednak odpada.Szukaj takiego co chociaż ma 2 turbiny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian skoro ten Karcher daje radę to chyba nie będę więcej szukał. Znalazłem fajny sklep myjki.com i mają niezłe promo do jutra i w przedziale 400-600zł jest kilka propozycji. Dziękować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainteresować się marką PROFI. Kosztuje 2/3 tego co karcher, mając w środku dokładnie te same bebechy (mam na myśli odkurzacze piorące, więc pewnie w przemysłowych będzie podobnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...