Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka instalacja do 2.0 TFSI


KILER

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie ma sprawa z gazem do tych silnikow na bezposrednim wtrysku, drogie to jest bo nie jestem w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładana w listopadzie za 4960 zł Wrocław, pod BGB zrobiona do 320 km. Aktualnie silnik lata na 260 :)520811b6f8ec0d3f9cb13e633103e2b1.jpg

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem koledzy, trochę odświeżę temat.

Silnik: CDNC 2.0 TFSI

Spec z Energy Gaz Polska pisze mi że:

"SYSTEMY WTRYSKU GAZU CIEKŁEGO SĄ NIEDOSTĘPNE DO TEGO MODELU." i proponuje mi instalacje IV generacji........

Czy na pewno instalacje VI generacji nie istnieją dla mojego kodu silnika?

Coś nie chce mi się wierzyć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2018 o 10:36, lobot84 napisał:

Cześć czołem koledzy, trochę odświeżę temat.

Silnik: CDNC 2.0 TFSI

Spec z Energy Gaz Polska pisze mi że:

"SYSTEMY WTRYSKU GAZU CIEKŁEGO SĄ NIEDOSTĘPNE DO TEGO MODELU." i proponuje mi instalacje IV generacji........

Czy na pewno instalacje VI generacji nie istnieją dla mojego kodu silnika?

Coś nie chce mi się wierzyć. ?

Widocznie nie ma lub nie współpracują z producentem który ma w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z wtryskiem w fazie ciekłej. Załóż sekwencje do bezpośredniego, one naprawdę teraz już mało się benzyną podpierają. Zadzwoń do Kliniki LPG na Czardasza lub Auto dakar. obydwa W-wa i niech Ci wycenią instalacje opartą na Nevo Sky lub Optima Idea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka instalacja do 2.0T BWE. W aucie program będzie na ok 250 KM. Wstepnie myślę o AGC w Radomiu. Może ktoś napisać ile dotrysku pb  a  pali lpg?. Myślałem żeby sprzedać auto ale każdy się boi bo to tfsi. Przebieg ori 140tys więc teraz myślę aby zostało na dłużej i dlatego chcę założyć lpg. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1.5 roku posiadam założoną instalację IV generacji dostosowaną do silnika z wtryskiem bezpośrednim (ciągły dotrysk benzyny na poziomie 10-20% zależnie od obciążenia i obr. silnika - sterownik ROMANO). Działa bardzo dobrze, jeżeli chodzi o spalanie to jest na poziomie od 8,5 (delikatna jazda w trasie) do 12 l LPG (jazda po wawie bez oszczędzania lub dynamiczna jazda w trasie) + 1-2 l PB. Nigdy nie spalił mi więcej niż 12l LPG , jak coś to rosło spalanie PB od dynamicznej jazdy (wysokie obroty), myślę że duża zasługa takich wyników to płynna jazda i skrzynia multitronic (super komfort ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...