Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Edytowane przez dragi77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siema 

Pozdrawiam serdecznie fanów marki Audi . Jestem z Konstantynowa Łódzkiego . Mam nadzieję że będę z wami na nie jednym złocie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Nowicjusz z Tarnowskich Gór się kłania :)

Miała być A6 2008-10 ale po trzymiesięcznych poszukiwaniach zwątpiłem i jestem w trakcie dopinania formalności dot. najmu długoterminowego na A4 B9 1.4.

To będzie moja pierwsza przygoda z A4 i jestem ciekaw jak się potoczy :)

 

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem taka audi a4b6

Spoiler

czy możecie polecic jaką instalacje gazową załozyć?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

zielony jestem jak ogórek, kontrolka ciśnienia oleju się pojawiła, mój mechanik kazał mi kupić zestaw do łańcucha pompy oleju ponieważ ponoć wszystkie Audi do końca 2006 miały mechanizm łańcuchy ale moje pytanie brzmi : czy ja z silnikiem BRE rok 2007 nie mam czasem "nie łańcuchową??? Zamieszanie ponieważ moja brytyjska Audi ma rejestrację 56 czyli druga połowa 2006 ale w log booku jest 2007 i BRE kod. Pomóżcie bo się na starej rajtuzach powiesze

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezawaryjności :hi:

Podziękował!

To tylko na rok więc w sumie mam nadzieję, że dużo razy zastępczym nie będę jeździł [emoji4]

 

Rafał TG

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

Mam na imię Jacek jestem z Bielska-Białej woj. śląskie .Moje Audi to: A4 B8  ALLROAD QUATRO 2.0 TDI 170KM

Chętnie się dowiem w zakresie Mechanika z sercem i wiedza z samochodami AUDI z okolic Bielska / gdzie warto oddać w dobre ręce:thankyou2: /

Dziękuję z góry za namiary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak się spodoba, to pewnie na dłużej [emoji4]

Wszystko możliwe ale już kiedyś zaraziłem się A6 więc domyślam się, że aż tak do mnie nie przemówi ale kto wie [emoji4]

 

Rafał TG

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie, jestem nowym użytkownikiem forum. Nazywam się Tomek.

Około 6 miesięcy temu zakupiłem swoje drugie auto marki Audi, A4 B6 sedan 1.9TDI 130km 2003r.

Kupiłem je w nienajlepszym stanie i regularnie, powoli wymieniam wszystko co jest uszkodzone lub nie działa najlepiej. Fajnie się ogląda zmiany jakie w nim zachodzą. Niestety nie mam zdjęć jak wyglądał w czasie zakupu.

Pozdrawiam wszystkich członków forum i liczę na udaną współpracę z wami. PIONA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem tego forum, jednak z audi już wcześniej miałem do czynienia. Aktualnie posiadam Audi A3 2.0TDI Sportback '06, a rok temu rozstałem się z moją zabawką jaką był Audi B4 2.8E quattro '92, którego z pasji sukcesywnie odrestaurowywałem wizualnie i mechanicznie. Oprócz Audi, na dłużej posiadałem również Honde Accord 2.4 TypeS '08, którą modyfikowałem pod street, Mitsubishi Galanta GLS 2.4 '00 i Nissana Primere 2.0SLX '93 . W każdym samochodzi lubie grzebać samodzielnie i wykonywać drobne naprawy/modyfikację. Zarejestwowałem się na tym forum z pasji do motoryzacji Audi (i nie tylko) i chciałbym zglębiać wiedzę i zaczerpnąć pomocy. W zamian postaram się również podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z różnymi naprawami, modyfikacjami i ogólnie sprawami związanymi z motoryzacją, a w szczególności po zakupie auta.

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i nazywam się Robert.

3 lata temu zakupiłem swoje kolejne auto tej marki, tym razem A4 B7 avant 2.0TDI 170km 2007r. 

Pozdrawiam  Maliniakat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Spoiler

mam taki problem. Kiedy wciskam padał gazu do końca to faluje moc tzn przyspiesza~stoi~przyspiesza itd. Natomiast Kiedy spokojnie wciskam gaz to idzie normalnie. Mechanik przeczyscil mi przepustnice i nic. Wyskakuje mi błąd od bezpiecznika sprzęgła czy to może też być związane z tym ? Czy macie inne pomysły ???

A4 1.8t 2001

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów Audi A4 :)
 

Spoiler

 

Mam do wszystkich tutaj ludzi na forum bardzo ważne pytanie :D
Czy któryś z tutaj obecnych ludzi wie lub był świadkiem lub sam kiedyś próbował przerobić wnętrze (deska rozdzielcza, zegary, fotele) audi a4 b5 na audi a4 b7 i czy w ogóle jest takie coś możliwe bo chcemy się podjąć ze znajomymi tego zadania i strasznie podjarałem się tym pomysłem :D

 

Zapraszam do dyskusji
:)

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. Jest 3.00 w nocy. Właśnie wyszedłem z garażu. Na dziś skończyłem grzebać przy aucie i mogę się z Wami przywitać. 

Pozdrawiam z Bełchatowa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Przemek mam dziewczynę ale jeśli nadal ciągle będę siedział na tym forum to już jej mieć nie będę, tak stwierdziła :D

A4 b6 sedan sline plus 3.0 quattro lpg :o

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Spoiler

mam problem z oswietleniem wnetrza pojazdu a mianowicie raz jest a raz nie. Błedy w mk nr. 532 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...