Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7


HaGeNn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Sory ze jeszcze nie mam samochodu a juz pisze :P ale jezdziłem b7  1.8t jest spoko ale brakuje tego buta przy wyprzedzaniu.. 

a wiec tak mam zamiar a nawet na tygodniach wjedzie mi b7  z 1.8t jestem z okolic jasła Podkarpackie nie wiem czy jest tu ktos na forum kto ogarnia gdzie tutaj blisko mozna zrobić jakiś stage/soft chodzi mi żeby bezpiecznie podciagnąc moc nie wymieniając nic.. wie ktos ile można z tego silnika wydobyć żeby było bezpiecznie? ma ktos może taki silnik juz podnoszony prosił bym o odpowiedzi :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Jasła i nie znasz Grzegorza? :mellow:

gregor10.pl

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HaGeNn napisał:

ma ktos może taki silnik juz podnoszony prosił bym o odpowiedzi :

Pewnie z połowa użytkowników forum , a część użytkowników nawet nie wie, że ma auto po modach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum temat o podnoszeniu mocy w 1.8t. Widać ze nie dużo czytałeś o 1.8t bo przy tym silniku bezpiecznie jest do ponad 300 KM. Pytanie powinno być: na ile pozwoli mi seryjny osprzęt a nie ile możesz zrobić żeby było bezpiecznie :D
Poczytaj, wszystkiego się dowiesz.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzyłem ale taki tu jest burdel że masakra. Możesz podesłać jakiś konkretny temat.. A co do Gregora to słyszałem na forum dużo dobrego  ale nie wiedziałem że on z Jasła  tutaj w Jaśle jakoś nic nie słyszałem może dla tego że nie mam styczności Z ludźmi co się bawią w modyfikacje samochodów ... Miałem tutaj konto ale nie mogę odzyskać hasła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HaGeNn napisał:

Właśnie patrzyłem ale taki tu jest burdel że masakra. Możesz podesłać jakiś konkretny temat.. A co do Gregora to słyszałem na forum dużo dobrego  ale nie wiedziałem że on z Jasła  tutaj w Jaśle jakoś nic nie słyszałem może dla tego że nie mam styczności Z ludźmi co się bawią w modyfikacje samochodów ... Miałem tutaj konto ale nie mogę odzyskać hasła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor10 masz najblizej, jeden z lepszych specjalistow w Polsce w zakresie modow, ale ceny ma wysokie. Co do wytrzymalosci motoru, seryjny blok/slupek wytrzymuje 400-420 nm, moc dochodzi wtedy do okolo 300-330km. Jezeli nie chcesz wymieniac nic z osprzetu to realnie mozesz wyciagnac DO 190km, ale w cieplejsze dni bedziesz odczuwac spadek mocy ze wzgledu na niska wydajnosc seryjnego intercoolera. Stosunkowo niskim kosztem jestes wstanie wyciagnac ZDROWE 200koni, jedyne co musialbys zrobic to wrzucic wtryski z saaba 2.3T albo 1.8T Bex i boczny intercooler z bexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2018 o 23:57, DivaynEays napisał:

Gregor10 masz najblizej, jeden z lepszych specjalistow w Polsce w zakresie modow, ale ceny ma wysokie.

pojedziesz do kolorowych zakładów to zapłacisz 2-3x tyle o ile dotykaniem tego złomu będą zainteresowani.  Niektórzy za FMIC na chińskim radzeniu potrafią 3k skroić.

Grzegorz robi dobra robotę, po za tym chłopak bardzo ceni sobie tzw estetykę gdzie większość ludzi ma to gdzieś. Robisz komplet masz wszystko wychuchane i wylizane. Według mnie ceny są uczciwe (dla obu stron).

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marcin4x4 napisał:

pojedziesz do kolorowych zakładów to zapłacisz 2-3x tyle o ile dotykaniem tego złomu będą zainteresowani.  Niektórzy za FMIC na chińskim radzeniu potrafią 3k skroić.

Grzegorz robi dobra robotę, po za tym chłopak bardzo ceni sobie tzw estetykę gdzie większość ludzi ma to gdzieś. Robisz komplet masz wszystko wychuchane i wylizane. Według mnie ceny są uczciwe (dla obu stron).

Grzegorz wycenił mi polowe modow, ktore zrobilem 2x drozej niz zaplacilem za calosc. Estetyka, wykonanie itp tak samo bardzo dobra. Oczywiscie nie umniejszam Jemu, ale fakt faktem jest drogi tak samo i Tune-up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...