Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zmniejszyc szum opon???


Szewczenko7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis zalozylem do swojego autka koleczka 215/45 r17 wyjezdzajac na ulice uslyszalem szum troszke mi doskwiera jest dosc glosny i teraz pytanie do Was czy jest jakis wynalazek a zeby zmniejszyc to szumienie?? Za wszelkie podpowiedzi b.dziekuje :wink: temat powielam juz gdzies byl ale nie ma tam interesujacych odpowiedzi :wink:

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe opony ? jeśli tak to poczekaj....

Nie sa nowe maja bieznik tak okolo 7,5 - 7mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już raczej nic nie zrobisz, mam ten sam problem - sa poprostu wyząbkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też głośno słuchać muzyki lub radia :biggrin:

Dobre wyjscie :wink: ...zazwyczaj tak robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis zalozylem do swojego autka koleczka 215/45 r17 wyjezdzajac na ulice uslyszalem szum

Opony szumią i nic na to nie poradzisz

Jedne bardziej inne mniej i najlepsze rozwiązanie to takie jak napisał rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem w swoim golfie opony zdrowe jak cholera a szumiały i to własnie po mieście wypirniczyłem je kupiłem inne i cisza.......zacznij zbierać na opony bo nic nie poradzisz . :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem w swoim golfie opony zdrowe jak cholera a szumiały i to własnie po mieście wypirniczyłem je kupiłem inne i cisza.......zacznij zbierać na opony bo nic nie poradzisz . :confused:

Moim zdaniem to nie zalezy od opony tylko profilu u mnie jest 45 a na 17 nie zaloze 55/60 bo bedzie wygladala jak kupa :confused: ...no to chyba pozostaje sluchac glosniej radia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie zalezy od opony tylko profilu u mnie jest 45 a na 17 nie zaloze 55/60 bo bedzie wygladala jak kupa ...no to chyba pozostaje sluchac glosniej radia

Profil nie ma napewno nic do szumu ale szerokość opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...ale wydaje mi sie ze profil za to odpowiada..a po drugie to mam porownanie...mialem kiedys 205/60 nic nie szumialo...innego razu 205/50 i 55 i szumialo jak cholera takze wydaje mi sie ze profil bo szerokosc opony byla ta sama tylko profil sie zmienil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie szumi , da sie wytrzymac , wiec raczej od jakosci, opony ... Byl kiedys taki temat, niektore opony wiecej szumia, niektore mniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jeszcze nie jestem zbytni przyzwyczajony :lol: ...nie mowie ze to jest szum typu "zaraz ogluchne" ale cos tam jest rowniez da sie wytrzymac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jeszcze nie jestem zbytni przyzwyczajony :lol: ...nie mowie ze to jest szum typu "zaraz ogluchne" ale cos tam jest rowniez da sie wytrzymac :wink:

Po prostu 17'' :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydaje mi sie ze profil za to odpowiada..a po drugie to mam porownanie...mialem kiedys 205/60 nic nie szumialo...innego razu 205/50 i 55 i szumialo jak cholera takze wydaje mi sie ze profil bo szerokosc opony byla ta sama tylko profil sie zmienil

A założyłeś opony tej samej marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede na nich smigal :wink: nie jest zle ale zawsze mogloby byc lepiej :lol: ale to 17'' a nie 15 juz sie przyzwyczajam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...