Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mała navi. czy bezużyteczna?


Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że temat się pojawiał :frown: . ale szlag mnie trafia jak coś posiadam lecz nie mogę z tego korzystać :cry: . jest to mała navi między zegarami, sterowanie jest obok ręcznego, "skrzyneczka" na cd w bagażniku po lewej stronie-avant. posiadam oryginalną płytkę lecz na niemcownieee :lol: czy jest szansa korzystać z tego w Polsce? będę wdzięczny za wszelką pomoc.

pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij na spota w wawce to sprawdzimy bo map troche mamy :) To chyba zwykły DX więc nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze sie, panowie ile kosztuje mapa na polskę do audi (a4 b7) taka żeby działa i skąd można ją wziąć??? jeśli ktoś ma chętnie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze po takim czasie, ale musze sie wtracic.

Sprawdz, czy twoj czytnik ma na boku ma napis " navigation 3". Jezeli jest trojka to mozna to zamienic na czytnik "navigation4" - czyli dx. Tak wlasnie bylo w moim aucie. Jesli macz na czytniku "navigation2" - to masz pecha.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja za bardzo nie wiem jaki mam czytnik ale jak kupilem fure to dostalem 1 oryginalna mape na niemcy i kopie na polske ktora dziala jak zloto ( koles nawet powiedzial ze to najnowsza ) dodam tylko ze wyswietlacz mam kolorowy ale to chyba kwestia modelu , pozatym mozna zmienic jezyk na zngielski a to juz przyjemniej brzmidla ucha !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Równi9eż dołączę się do tematu i chciałbym zapytać l_getler czy jednak udało mu się z tą navigacją i czy ma mapę polski bo chętnie odkupiłbym "oryginał" :a4fan:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-05-2007, 11:15 ]

dział Newbie proszę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprasza, ze sie nie odzywałem ale, byłem na upragnionym urlopie. dzien przed wyjazdem padł mi komp jutro musze go zawiezc do naprawy.

jesli chodzi o navi to jeszcze nie działa, sprawdze czy mam navi3.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...