Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AFN] drgania na postoju


marcys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam mały problem a mianowicie na postoju na wolnych obrotach drzy mi auto czy moga to być poduszki pod silnikiem. A4 TDI AFN 110KM. POZDRO

[ Komentarz dodany przez: lukas23: 07-03-2007, 23:01 ]

proponuje nauczyc sie poprawnego nazywania tematu, tak jak to robia inni.A temat to juz kilka razy byl na forum :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem.dzis bylem u Rogala i powiedzial ze to kolo dwumasowe prawdopodobnie. Koszt wymiany jest dosc duzy tym bardziej, ze przy jego wymianie warto byloby zajac sie od razu sprzeglem. Podkrecil mi VAGiem obroty o 15 i teraz komfort jazdy jest znacznie lepszy. A propos...Rogal to rowny gosc, serdecznie polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga to być też poduszki lub łącznik elastyczny wydechu...

dodam ze skrzyni albo silnika .... :wink:

kolo dwumasowe prawdopodobnie

i wszystko w temacie ... teraz pozostaje Ci sprawdzic co dokladnie sie wysrało .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp. jak sprawdze to dam znać.pytałem czy poduszki pod silnikiem bo na serwisie powiedzieli że mam do wymiany.dzięki jak sprawdze to napisze.pozdro. :a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wpuścisz sie w koszta związane z poduszkami sprawdź pleciąnkę na wydechu bo potrafi się zaspawać i z tej elastyczności nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem.dzis bylem u Rogala i powiedzial ze to kolo dwumasowe prawdopodobnie. Koszt wymiany jest dosc duzy tym bardziej, ze przy jego wymianie warto byloby zajac sie od razu sprzeglem. Podkrecil mi VAGiem obroty o 15 i teraz komfort jazdy jest znacznie lepszy. A propos...Rogal to rowny gosc, serdecznie polecam;)

Potwierdzam że Rogal to spoko gość ogromna wiedza i profesjonalne podejście - polecam !

pozdro. :a4fan: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki.sprawdze to w tygodniu i dam znać.pozdro :a4fan:

[ Dodano: 06-04-2007, 20:31 ]

pojechałem do serwisu i faktyznie okazało się że poduszki pod skrzynią są wywalone, wymienili no i jeszcze minimalnie drga, ale mam znowu problem na trasie zuważyłem że auto zaczeło mi głośniej chodzić ale dopiero po rozgrzaniu po przejechaniu jakiś ok. 40 km. co robić czego się czepić. zdrowych spokojnych świąt marcyś wam życzy.pozdro :a4fan:

[ Dodano: 06-04-2007, 21:04 ]

pojechałem do serwisu i faktyznie okazało się że poduszki pod skrzynią są wywalone, wymienili no i jeszcze minimalnie drga, ale mam znowu problem na trasie zuważyłem że auto zaczeło mi głośniej chodzić ale dopiero po rozgrzaniu po przejechaniu jakiś ok. 40 km. co robić czego się czepić. zdrowych spokojnych świąt marcyś wam życzy.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...