Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 | Radio Concert a moduł Bluetooth - czy zadziała?


a4ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

W swojej B7 mam fabrycznego Concerta. Z racji, że dużo gadam przez telefon to doskwiera mi brak zestawu głośnomówiącego. Wiem, że można się ratować jakimiś transmiterami czy emulatorami zmieniarki z Bluettoth, ale zanim zacznę rozważać tego typu rozwiązania chciałbym się dowiedzieć, czy może jest opcja żeby pod Concert'a zainstalować ori moduł bluetooth? Czy jednak potrzebuje do działania RNS-E/MMI?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pzdr

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u siebie w b7 mam zamontowany zestaw głośno mówiący z wyświetlaczem sony ericsson hcb 700 działa wspaniałe wszystko słychać w głośnik po stronie kierowcy gdy ktoś dzwoni radio przełącza się automatycznie. Działa również wybieranie głosowe.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki drex87.

Z tego co sie zdążyłem zorientowac to oryginalny modul bluetooth gada tylko z radyjkami 2 din, więc w moim przypadku pozostaje kupno podobnego zestawu jak opisałeś.

Pzdr

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny bluetooth współpracuje z concertem 1din, wszystkie informacje masz na fisie(kontakty itp), radio pokazuje tylko napis phone, ale do wygodnej obsługi powinna być chyba kierownica multifunkcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnnJan - jesteś pewien? Masz taką konfigurację u siebie?

W mojej a4 jest kierownica multi. Nie bardzo mogę sobie jednak wyobrazić jak odbierać połączenia - na kierownicy mam tylko symbol wybierania głosowego. Wiesz jak to wówczas działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa rolka przyciskając odbierasz i kończysz rozmowę, kręcąc przewijasz kontakty,przycisk  mode zmieniasz na radio lub telefon. Więcej nie pamiętam, teraz mam rnse, ale miałem z concertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalny BT działa na 100% z concertem 1 DIN, a nawet z kaseciakiem Chorus II - wiem bo u siebie miałem najpierw radio chorus II (kaseciak), a teraz mam radio concert 1 din i też wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...