Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Smartphone Interface ASI


mtarnas

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

niestety muszę wyjechać z wawy na kilka dni...

Mogę być we czwartek, 3.08.2017 pod Stadionem albo w kolejny wtorek.

Pozdrawiam,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych problemem było to , że w teflonie iphone musi być włączona fukncja Siri ( komunikaty głosowe )

Wtedy zarówno na 1 i 2 porcie usb odrazy odpala sie Carplay

 

Pozdrawiam

 

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie arturo - kabelek pewny to ten który ma certyfikat iplle a taki możemy dostać już za 40-50 zł :) lub taki który ma wbudowany czip taki dostaniemy już za 35 :) czip dla tego żeby nie wywalało nam przy następnym sofcie akcesorium niekompatybilne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kabelek Lightning musi mieć chip'a :)

Widziałem sporo "tanich" kabelków z nadrukiem MFI ("made for iPhone"), tyle że nigdy takiego certyfikatu Apple nie daje bez nadruku laserowego, a ten kosztuje :P

...dlatego w sytuacji krytycznej warto kupić oryginał :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie !!!!!!  zapraszam do mnie do sklepu zaprezentuje polecę  i wszystko w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Vagiem nie ruszysz w tym aucie są inne metody po USB-Enthernet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie dociekam - to co dla mnie ważne - czy naruszam gwarancje, czy wymaga to jakiegokolwiek montażu/demontażu no i koszt...orientacyjnie ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Pietka napisał:

Jeszcze nie mam - bo samochód w produkcji ;) Ale z tego co kojarzę w tej wersji z MMI + masz dwa porty USB + AUX

Jestem tego ciekawy ponieważ na testach miałem wersje z MMI+ i z jednym portem USB do którego nie mogłem podpiąć pendriva. Przy zwrocie zapytałem o to i sprzedawca powiedział mi, że ten port służy tylko do ładowania telefonu (nie ma połączenia z MMI) i żeby podłączć pendrive trzeba mieć Audi Music Interface (który jest zawarty na przykład w Audi Smartphone Interface) i wtedy są dwa porty USB w podłokietniku.  

Deniro, możesz jeszcze potwierdzić kwestie z portem USB?  czy trzeba coś tutaj modyfikować?

Edytowane przez proarnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przyznam ze nie wiem w takim razie na 100% ;) Moze Deniro potwierdzi - dla mnie akurat było to średnio istotne - ładowanie telefonu dość ważne ale możliwość przesyłu muzyki już mniej - moje potrzeby sa gdzieś indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zaczęty w innym wątku ale postanowiłem założyć osobny temat - Jak to jest z portami USB (np. do podłączenia pendriva z muzyka)?  Ze strony Audi wynika, że taką możliwość daje Audi Music Interface.

Czy pakiet Technology, który zawiera MMI+, posiada taką funkcjonalność? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co AMI jak w aucie jest BT i telefon jest widoczny w Media jako źródło dźwięku? 
ja mam AMI ale nie korzystałem z tego nigdy bo mam playlisty ściągnięte na tel ze Spotify, 
nawigacja po utworach działa klawiszami w samochodzie, tyle że mam RMC w C7, przypuszczam, że w MMI B9 będzie to działało tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poto zeby mieć lepszą jakość dzwięku, która po BT jest raczej kiepska.  Gdzies czytałem, ze Spotify z telefonu podłączonego przez USB gra znacznie lepiej - ale do tego jak rozumiem musi byc AMI. Nie mówiąc już jeśli chce sie posłuchać np. FLACów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal nie wiem czy "dokładając" AMI naruszam gwarancję ? Deniro możesz rozwiać moje wątpliwości na ten temat ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zapytaj w ASO , ingerencje HW napewno nie będą tolerowane , zmiany SW są nie widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deniro , napisałeś ze potrafisz "dołożyć" opcję Audi smartphone interface - proste pytanie czy to jest zmiana tylko SW  ? Jaki jest tego koszt ( moze na PW ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie brak mi smartfon interface czy jak kupiłem wóz bez tej opcji to już po ptakach? Czy może da się coś zrobić, żeby takową funkcje dołożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO koszt aktywacji  2 tys PLN

8W0051472


Oczywiscie 
tylko dla MIB II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy tylko wymiana portu/modulu USB. Jest kilka jego wersji w zależności od rynku i daty produkcji( do sprawdzenia w ETCE) Wymagane są również nowe wtyczki i zamiany pinów + kodowanie. Po tym wszystkim bedzie dzialać podświetlanie i ŁADOWANIE USB:) Jak ktoś chce ASI to nie obędzie się bez ASO albo kolegów z forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...