Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszki silnika


Kimas97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Jakiś czas temu przy wymianie rozrządu w moim Audi mechanik zwrócił mi uwagę na poduszki dwie pod silnikiem. Nie mam żadnych drgań nic buda mi nie lata. Mechanik wspomniał że jest lekki wyciek czerwonego oleju. Na moje pytanie czy to poważne i czy trzeba wymienić na już odp że to nie jest nic poważnego. Teraz pytanie do was, bo będę za jakiś czas wymieniał pompę wspomagania na nową czy również wymienić te poduszki. Powtarzam nic mi nie lata ani nic tylko ten olej wycieka. 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wyciek oleju to ,,początek'' objawów kończącej się - zużytej poduszki. Poduszki w większości z grupy VAG posiadają w swoim środku olej - poduszka jest gumowo-olejowa. Większość zamienników to jedynie poduszki gumowe na które większość osób się skarży dlatego ich się nie poleca na wymianę.

Suma sumarum z czasem zaczniesz odczuwać drgania budy jak i kołysanie samochodu po zgaszeniu silnika - to znak końca żywota poduszki . Jak nowa poduszka to tylko ori jak używka to tylko ze sprawdzoną wagą poduszki.

 

Edytowane przez BartoszBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wymiana i tak mnie nie ominie to tylko kwestia czasu. Mechanik mi też wspomniał że jak wymieniać to tylko na oryginalne. Jedna poduszka wspomniał 500 zł coś koło tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik dobrze mówi jak wymieniać to tylko na oryginały. A cena jest jaka jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...