Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6


KlejnotNilu

Rekomendowane odpowiedzi

Cofnij ręczna regulacja, zamontuj silniczek i tą lampę ustaw pod ścianą według tej drugiej nie ruszanej

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie ,w górę lewy. Muszą być na tym samym poziomie. Sprawdź czy silniczek jest dobrze zamontowany albo czy coś nie wyskoczyło z ręcznej regulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie żeby były dobrze ustawione światła musiałbym odłączyć silniczek tak jak na zdjęciu w pierwszym poście, bo z silniczkiem nie da się wyżej dać światła bo ta zielona "szpilka" jest za krotka i uniemożliwia cofniecie lampy dalej. Musiałbym mieć jakiś silniczek z dłuższa "szpilka" na to wychodzi, nie wiem jak to możliwe bo przecież reflektor valeo i silniczek do tej lampy valeo ? Ma ktoś jakiś pomysł gdzie znaleźć dłuższa ta zielona "szpilke" lub cały silniczek?

Edytowane przez KlejnotNilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich silniczków z dłuższą szpilką.a może jest wciągnięty na maksa. Musisz mieć założony silniczek bo będzie ci cały odblask latał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie wyciągnięty na Maxa to lewo będzie świeciło jeszcze niżej... on powinien jeszcze się dać dalej wyciągnąć żeby ustawić równo światła ale już się nie da kręcić dalej właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez odstęp miedzy tym białym mocowaniem gdzie wchodzi szpilka a szpilka jest mniejszy, bo nie jest tak wyciągnięta lampa jak po lewej by trzeba bylo

Edytowane przez KlejnotNilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. kupiłem nowe reflektory, i mam pytanie. Niestety w komplecie nie było tego silniczka. Chciałem zamontować stary do nowego ale tam znajduje się jakaś biała wtyczka. można ja wyjąć czy trzeba kupić jakiś nowy silniczek.?

20180217_165633.jpg

20180217_165653.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa to zamiennik zapewne i dlatego jest to białe  zamiast silnika.

Jeśli z tej nowej lampie jest wiazke na silniczek to wyciągają to białe i wsadzasz w to miejsce silniczek wpinasz  wtyczkę i cyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2018 o 18:04, brolly3krk napisał:

witam. kupiłem nowe reflektory, i mam pytanie. Niestety w komplecie nie było tego silniczka. Chciałem zamontować stary do nowego ale tam znajduje się jakaś biała wtyczka. można ja wyjąć czy trzeba kupić jakiś nowy silniczek.?

20180217_165633.jpg

20180217_165653.jpg

Witam!

Jak wyciągnąć to białe pokrętło aby niczego nie uszkodzić? Gdzie odczepić, zachaczyc, podważyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to przekręcić  do środka lampy, zdjąć kulkę z gniazda i wyjąć. A najpierw cofnąć na maksa cały odblask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wpadł na to żeby sprawdzić czy ta lampa jest zamontowana jak należy? Czy śruby z "tacki" są gdzie powinny być itp... No i poza tym nie bez powodu te śruby nie wchodzą w "pełne" otwory... Tez zapewniają regulację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...