Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio nieoryginalne słaby odbiór stacji


RybaSMT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem z radiem w swojej audi. Niedawno kupiłem autko i zauważyłem, ze oryginalne radio szwankuje, gdy zle chodzi potencjometr i nie chodzi odtwarzacz Cd. Z tego co wyczytałem normalne wady. Doszedłem do wniosku, ze i tak dużo słucham z pendriva zakupie jakieś nieoryginalne fajne radyjko. Przed montażem wiedziałem, ze będzie mi potrzebny moduł na tylne głośniki, który wcześniej zakupiłem. Wszystko zamontowałem, radio gra tak jak trzeba ale słabiutko odbiera stacje. Wręcz w ogole nie odbiera. Same szumy a na automatyczne szukanie nie ma co liczyć. Szukałem dużo ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Co jest mi jeszcze potrzebne, żeby radio ładne grało? Dobrze odbierało stacje, głównie o to mi chodzi. Jeszcze dopowiem, ze na org radiu stacje chodziły super. 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separator antenowy. Było mnóstwo. Poszukaj odpowiedzi jaki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej wielkie dzięki, ze separator to podejrzewałem ale jest jeszcze jeden problem. Czy ten kabel nie jest również antenowym? On musi być gdzieś podłączony ? Czy luźny a separator załatwi sprawę ? 

43B78A46-4AE9-4F6F-A86E-D07829BB39A6.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabelek idzie chyba do ori wzmacniacza antenowego separator załatwi sprawę. Mam chyba nawet taki na zbyciu

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to ten kabelek od wyświetlania info na fis,słabo widać na zdj.U mnie był ten sam problem,założyłem ten wzmacniacz sygnału antenowego i gra,10zl mnie to kosztowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...