Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP 2.5 > 1.9


Maciej94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem w trakcie swapa 2,5tdi na 1.9tdi, i mam mały problem z wiązką silnika, otóż jest jedna kostka inna w 2,5 niz w 1,9 (biała kostka, przy sterowniku silnika) I teraz pytanie jak to zrobić by wszystko to grało? W kostce od 1,9 mam 10 kabelków, a 2,5 15kabelków. Myślałem, aby polutować kable kolorami, ale niestety tylko 3 czy 4 kabelki pokrywają się kolorami, robił ktoś może już takiego swapa i jest w stanie mi pomóc, podpowiedzieć jak to zrobić? Posiada ktoś schemat elektryczny silnika tych kabelków pod ecu.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez schematów to raczej się nie obejdzie... jak chcesz te kable polaczyc na chybił trafił? Z jakiego silnika na jaki zmieniasz? Kody literowe daj lub numery sterownikow silnika starego i nowego

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Bez schematów to raczej się nie obejdzie... jak chcesz te kable polaczyc na chybił trafił? Z jakiego silnika na jaki zmieniasz? Kody literowe daj lub numery sterownikow silnika starego i nowego

Z 2,5 AKN 150KM na 1.9 AHU 90MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam oba schematy dla rocznika 1999. zobacz czy się pokrywają, a w ogóle to zainstaluj sobie program ELSA i tam będzie wszystko

A4 B5 - AHU - MY1999.pdf

A4 B5 - AKN - MY1999.pdf

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...