Jaki męski zapach polecicie?
3 3

31 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś trwałego ale w dobrej cenie. Raczej 2 czy 3 stówki na zapach nie dam, ale zaplanowalem sobie tak do 100 zł. Dodam,że aktualnie używam zapachu adidasa, ale zupełnie się nie sprawdza bo wietrzeje. A chcę coś co będzie czuć na ubraniach po kilku godzinach. NIe tak,że się popsikam i nie ma znaczenia czy użyłem perfum czy nie. Bo za pól godziny nie czuć. Zapachy lubię raczej świeże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lacoste Red - cena nie jest przesadzona, a sam zapach wytrzymały i mi osobiście bardzo się podoba. W necie znajdziesz specyfikacje zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uwaga ogólna - nie kupuj ŻADNYCH testerów z olx lub alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak męski to tylko i wyłącznie:

WD40+After+Shave.jpg

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony polecam

f-mexx-fresh-man-new-look-woda-toaletowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

D&G The One

LaCoste szary

Calvin Klein Eternity

Gucci Guilty

Gucci by Gucci Pour Homme

I stary Hugo Boss szary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź VERSACE Man Eau Fraîche. 100 ml można kupić za 100-130 zł w zależności od źródła, nie są męczące i długo się utrzymują. Ja używam najczęściej Acqua di Gio, Dolce&Gabbana The One Sport i właśnie tych Versace - są najtańsze a utrzymują się zdecydowanie najdłużej i najbardziej je czuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie z tymi świeżymi zpachami jest ten problem,że najszybciej wietrzeją. Adidasa również nie polecam, miałem ale miałem podobne doświadczenia co Ty. NIie trzymały się i szybko wietrzały. Plus,że tanie, ale wolę dopłacić trochę więcej ale kupić sobie coś co jednak się trzyma. Niezłe są chrome azarro. Możńa dostać na promocjach za stówkę. Całkiem fajne są Love Desire i właśnie nimi się teraz psikam. Kupiłem dla przetestowania czy zapach z feromonami na kobiety działa czy nie i jestem w sumie pozytywnie zaskoczony bo coś jednak w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    50 minut temu, yanekk napisał:

czy zapach z feromonami na kobiety działa czy nie

:polew:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Diesel only the brave niestety w PL dostępny tylko na iperfumy.pl591bcf31cfac45af3f81630e98613cf4.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 godzin temu, Kamyk napisał:

Dzięki, nie mam zamiaru :)

17 godzin temu, dliwski napisał:

Sprawdź VERSACE Man Eau Fraîche. 100 ml można kupić za 100-130 zł w zależności od źródła, nie są męczące i długo się utrzymują. Ja używam najczęściej Acqua di Gio, Dolce&Gabbana The One Sport i właśnie tych Versace - są najtańsze a utrzymują się zdecydowanie najdłużej i najbardziej je czuć.

Jak będę w drogerii to sprawdzę

16 godzin temu, yanekk napisał:

No właśnie z tymi świeżymi zpachami jest ten problem,że najszybciej wietrzeją. Adidasa również nie polecam, miałem ale miałem podobne doświadczenia co Ty. NIie trzymały się i szybko wietrzały. Plus,że tanie, ale wolę dopłacić trochę więcej ale kupić sobie coś co jednak się trzyma. Niezłe są chrome azarro. Możńa dostać na promocjach za stówkę. Całkiem fajne są Love Desire i właśnie nimi się teraz psikam. Kupiłem dla przetestowania czy zapach z feromonami na kobiety działa czy nie i jestem w sumie pozytywnie zaskoczony bo coś jednak w tym jest.

A czy to nie jest tak, że taki zapach dodaje jedynie pewności siebie?

16 godzin temu, Kamyk napisał:

:polew:

No właśnie o to jest pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć bo to,ze dodaje pewności siebie to pewniak, ale również zapach podoba się kobietom co przetestowałem w bardzo wielu sytuacjach. Pamiętam, że ja kupowałem sobie feromony to strasznie się napaliłem i wydałem prawie stówkę na zapach, który.... nie podziałał i to nic a nic. Dopiero potem poczytałem sobie opinie i okazało się, że te które kupiłem miały dość kiepskie Drugie jakie sobie kupiłem to były właśnie Love Desire ( polecili mi je na innym forum). Pomyślałem sobie, że jeszcze raz spróbuje ale jak nie podziała to po prostu sobie odpuszczę. I te okazały się całkiem niezłe. Nie dość,ze zapach bardzo dobrze się trzyma, to jeszcze się podobają innym, dziewczyny komplementują. Wiadomo, że samym zapachem laski nie zdobędziesz ale jednak nastawienie jest lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thierry Mugler - A Man

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 15.01.2018 o 10:32, Kamyk napisał:

mógłbyś sprecyzować dlaczego miałem oryginały z Douglasa i na alledrogo znalazłem tester identycznych perfum.. różnicy nie odczuwałem 

fakt że kupiłem w firmie i był na nie paragon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie mój znajomy kiedyś wspominał,że używał i działały ale nie zapytałem się go jakie konkretnie stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj, dopóki nie przetestujesz to się nie dowiesz. Poza tym na każdego działają inne zapachy. Jednej osobie spodoba się jeden zapach, drugiej drugi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Versace Eros. :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny zapach który mnie zaskoczył trwałością i super zapachem za śmieszna kasę - Jaguar Black . Kupiłem na iperfumy za 5 dyszek tester.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mógłbyś sprecyzować dlaczego miałem oryginały z Douglasa i na alledrogo znalazłem tester identycznych perfum.. różnicy nie odczuwałem 
    fakt że kupiłem w firmie i był na nie paragon
    Można kupić oryginał tylko jeśli np. w sefora kosztuje 500 zł, a Ty kupisz go za 200zł to wiadomo że podróba. Sam kupuje od kilku lat na iperfumy lub eglamur i jestem bardzo zadowolony. Nie widzę sensu przepłacać w drogeri.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 19.01.2018 o 10:48, mlodziak22 napisał:

Sam kupuje od kilku lat na iperfumy lub eglamur i jestem bardzo zadowolony. Nie widzę sensu przepłacać w drogeri.

czy iperfumy sprzedają testery czy pełnowartościowy produkt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy iperfumy sprzedają testery czy pełnowartościowy produkt?
    Mają też testery. Czasami maja promocje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ceny mają nie z tej ziemni w porównaniu z Douglasem - choćby na przykładzie Calvin Klein Euphoria

odlot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jedyna różnica- testera od pełno wartościowego produktu to napis tester nic więcej.Jest to pełnowartościowy produkt z naklejką i nic więcej .Polecam perfumki Acqua di Gio Woda toaletowa, lub Fahrenheit zapach utrzymują długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, maniek2408 napisał:

Panowie jedyna różnica- testera od pełno wartościowego produktu to napis tester nic więcej.Jest to pełnowartościowy produkt z naklejką i nic więcej .Polecam perfumki Acqua di Gio Woda toaletowa, lub Fahrenheit zapach utrzymują długo.

wydaje mi się, że może przyjść też bez oryginalnego opakowania w jakimś szarym/ białym np.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość

Iperfumy to nie perfumy. W wiekszosci towar zlezaly i po dacie z zapachem ktory lezal obok oryginalu przelany w nowy flakon i naklejki. Kto choc troche ma nosa to wie ocb. Dla wiekszosci CCC wiec nie zwazaja uwagi na detale.

Akurat tak sie sklada ze lubie trzymac wszystkie flakony z 10% zawartosci by zapach pozostal i zdziwienie takie ze te same perfumy a konkretnie channel allure home sport extreme kupione w sieciowce trzymaja swoj zapach, a te z iperfum po 3 mc zaczynaja walic tanim dezodorantem na bazie spirytu... no comment

Faranheit i aqua di gio niezniszczalne ale uzywalem je 20 lat temu, tak samo jak davidoffa ;)

Euphoria fajna ale dla mnie za slodka ;)

Ze swojej strony polecam KENZO pour homme lub XS pacorabane stare ale jare zapachy :)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Iperfumy to nie perfumy. W wiekszosci towar zlezaly i po dacie z zapachem ktory lezal obok oryginalu przelany w nowy flakon i naklejki. Kto choc troche ma nosa to wie ocb. Dla wiekszosci CCC wiec nie zwazaja uwagi na detale.

Akurat tak sie sklada ze lubie trzymac wszystkie flakony z 10% zawartosci by zapach pozostal i zdziwienie takie ze te same perfumy a konkretnie channel allure home sport extreme kupione w sieciowce trzymaja swoj zapach, a te z iperfum po 3 mc zaczynaja walic tanim dezodorantem na bazie spirytu... no comment

Faranheit i aqua di gio niezniszczalne ale uzywalem je 20 lat temu, tak samo jak davidoffa [emoji6]

Euphoria fajna ale dla mnie za slodka [emoji6]

Ze swojej strony polecam KENZO pour homme lub XS pacorabane stare ale jare zapachy [emoji4]

Pzdr
    Nie zgodzę się z Tobą. Pierw żona kupiła mi Jaguara Black " Ori " . Skończył mi się flakon , zakupiłem na iperfumy tester i efekt był ten sam . Po wsadzeniu kurtki po całym dniu do szafy , cała szafa pachniała tym zapachem. Miałem tak z Jaguarem , Chrome Azzaro oraz z Zegna .

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, coal napisał:

wydaje mi się, że może przyjść też bez oryginalnego opakowania w jakimś szarym/ białym np.

Tak masz rację przepracowałem 4 lata w jednej z drogerii i razem z towarem tester przychodził w białym opakowaniu ,lecz nie zawsze  zdarzało się że testerem zostawał produkt bo był 1 więcej i był brany jako tester .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, execuiter napisał:

XS paco rnabane stare ale jare

słusznie - "zapalniczkę" mam od zawsze na półce :thumbup1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dior Homme Sport

YSL La Nuit 

Blue de Chanel

Kenzo Pour Homme

Hermes Terre Dhermes

Wszystko kupowane przez internetowe sklepy. Testery. Perfumy mają już kilka lat. Zakupione za jakieś 50% taniej niz ceny w drogeriach. Pachną tak samo mocno jak przy zakupie. Zero problemow. Nie ma różnicy gdy porównam te same zapachy w douglasie np.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawym zapachem jest nowy Yves Saint Laurent "Y".  Nietuzinkowa jest też Prada Luna Rossa Carbon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi