Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jak powinien chodzić klimatronik?


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

problem mam taki że wczoraj wymieniłem termostat i po wymianie wszystko z temp.wróciło do normy bite 90'C tu i tu (EXTRA) czujnik sprawny na kanale 51C przynajmniej ale...(odczepiałem akumulator)

..chyba coś się stało klimatronikowi a mianowicie jak mam na "AUTO" i kliknę zmianę prędkości dmuchawy to zmienia się ta prędkość tak jak zadam i włącza napis "man" ale "AUTO" dalej świeci!!??Nie jestem pewien czy przed zmianą też tak było czy gasł w tym monencie napis "Auto"??

Może ktoś sprawdzić to?Mi teraz gaśnie "Auto" tylko jak zmienię kierunek nawiewu wtedy mam sam "man"

VAG nie wykrywa żadnych problemów nawet na nowo kodowałem i adaptowałem klimę i nic tak samo chodzi.

Już niewiem ale na logikę to "man" i "Auto" razem nie powinny świecić"!!

Z góry dzięki za pomoc bo już mnie to wkurza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt mam nowszy klimatronik ale u mnie Auto gaśnie pow zmianach w nawiewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

problem mam taki że wczoraj wymieniłem termostat i po wymianie wszystko z temp.wróciło do normy bite 90'C tu i tu (EXTRA) czujnik sprawny na kanale 51C przynajmniej ale...(odczepiałem akumulator)

..chyba coś się stało klimatronikowi a mianowicie jak mam na "AUTO" i kliknę zmianę prędkości dmuchawy to zmienia się ta prędkość tak jak zadam i włącza napis "man" ale "AUTO" dalej świeci!!??Nie jestem pewien czy przed zmianą też tak było czy gasł w tym monencie napis "Auto"??

Może ktoś sprawdzić to?Mi teraz gaśnie "Auto" tylko jak zmienię kierunek nawiewu wtedy mam sam "man"

VAG nie wykrywa żadnych problemów nawet na nowo kodowałem i adaptowałem klimę i nic tak samo chodzi.

Już niewiem ale na logikę to "man" i "Auto" razem nie powinny świecić"!!

Z góry dzięki za pomoc bo już mnie to wkurza...

Jest w porządku.

Tryb AUTO wyłącza się jak zmienisz kierunek nawiewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w nowszym dochodzi jeszcze siła nawiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki wszystkim za odpowiedzi dopiero wstałem po nocce :)

czyli sila nawiewu nie wyłącza "Auto" w starym klimatroniku a włącza "man" dodatkowo tak?Ale jestem na 90% pewien ze przed odpieciem aku mi wyłączało przez to "Auto" i był sam "man" hmm...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...