Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Usunięcie grzybka wyspy USA z wnęki koła zapasowego w celu włożenia butli LPG jak to zrobić gdzie dać filtr od oparów


Tomasz_Stunt

Rekomendowane odpowiedzi

Część może ktoś ma już ten temat z głowy i podpowie  jak i gdzie przenieść filtr oparów który jest w wnęce koła zapasowego a może mogę go zlikwidować a rurki zaślepić połączyć,  chciał bym włożyć butlę LPG,  tak wiem gaz go kuchenek itp ale sorry mam koło siebie panów gazowników to czemu by nie założyć instalacji :D auto to Audi A4 B6 Sedan 1.8T Quattro :kox: jakieś porady pomoc ? 

2018-01-15 23.32.10.jpg

Edytowane przez Tomasz_Stunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było  tym na forum , wycinasz grzyba, wyrzucasz filtr a przewody łączysz ze sobą , otwór zaślepiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2018 o 07:49, 15lolo napisał:

było  tym na forum , wycinasz grzyba, wyrzucasz filtr a przewody łączysz ze sobą , otwór zaślepiasz

Podasz link do tematu ? wpisywałem już rożnie w wyszukiwarkę i zawsze pudło tez własnie mi się kojarzy ze to gdzieś było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2018 o 17:41, tomekp94 napisał:

dajesz do gazownika on wytnie to i zaślepi, filtr się wyrzuca i łączy przewody

Nie ma takiej mowy ;) zrobię to sam żebym był tego pewny na 100% nie chce żeby później  była jakaś rdza itp u mnie wszytko musi być pomalowane dopasowane zrobione pedantycznie huk że stare auto ale ma być wszystko tip top :D   ktoś ma ten link to wcześniej założonego tematu tego typu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi USA sprzedane ale może się to komuś przyda, mianowicie został zdjęty zbiornik paliwa przewody połączone ze sobą by ominąć filtr oparów, szybko okazało się że zbiornik zapowietrza się i nie można go zatankować i wywala paliwo, pomogło zrobienie odpowietrznika na trójniku z zwykłego przewodu gumowego   i na końcu dałem tez filtr LPG co by opary gdzieś za bardzo na wydech nie leciały, sam filtr razem z wężem poprowadziłem za nadkole, no a nowy właściciel to mówił iż wysepka w wnęce została wycięta, na jej miejsce dana blacha i założone LPG, niech auto mu służy jak najlepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...