Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja, Soft Audi A4/B7, Radio RSN-E - Pytanie, Problem..


developer_zelus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem was przede wszystkim prosić o pomoc. Sporo jest tematów na temat tego radyjka.. czytałem sporo...:
Byłem szczęśliwym posiadaczem Radia rsn-e ... 192 C, H54, SW:100, posiadałem mapę 2005 oryg. bez Polski.  Postanowiłem wgrać mapę jak dobrze pamiętam 2013 i menu Polskie jakieś 3-4 lata temu, Ładnie wszystko szło, mapa wgrała się ale się nie uruchomiła, wrzuciłem 2005 również nie działała ponieważ jakiś soft się wgrał - nie pamiętam już jaki. - oczywista sprawa. Menu Polskie weszło SW:750. Zostałem z Polskim menu bez nawigacji(mapy) aż przyszedł moment że taśma od wyświetlacza gdzieś mi się uszkodziła - wyświetlacz migał. Postanowiłem ją naprawić. Okazało się iż gniazdo od taśmy gdzieś mi tam taśmę przypalało. Nowe gniazdo zamontowałem, taśmę zlutowałem lecz nie było synchronizacji prawidłowej. Postanowiłem wymieć płytę główną, wszystko przebiegło zgodnie z planem bo włączeniu radyjka posiadałem już ... 192 D, H70, SW: X--, już bez polskiego MENU. Po wrzuceniu płyty (mapy 2005) okazało się iż jest nie kompatybilna. Pomyślałem że zrobię flasha ponieważ zapisałem lewy i prawy blok tak żeby było ...192C - tego NIE zrobiłem ponieważ dowiedziałem się iż można zrobić downgrade ( VCDS- STG56 - 097- 1). Następnie wrzuciłem mapę 2005 wszystko ładnie poszło. Na dzień dzisiejszy posiadam dalej ..192 D, H70, SW:0100 - mapa 2005r. działa, bez Polskiego Menu.

Moje pytanie brzmi czy jak zakupie mapę 2017, dvd3 czy soft mi się zmieni??? Czy najlepiej by było abym najpierw wgrał soft SW: 0650 a następnie mapę 2017?

Nie posiadam odpowiedniej nagrywarki aby wgrać sobie soft 0650 który jest stabilny. Próbowałem nagrywać krok po kroku mimo tego coś mi nie wychodzi z tym nagrywaniem.
Proszę was o pomoc, wskazówkę ponieważ nie mam takiej fajnej nagrywarki jak niektórzy...

/Paweł 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jakieś dziwne objawy,bo po wgraniu spolszczenia 0750 mapy mają chodzić bez problemu pod warunkiem oczywiście ze laser jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, temat uważam za zamknięty. Zakupiłem mapę 2017, dvd3. Po włożeniu nie działała. Wykręciłem radio, przeczyściłem patyczkiem do uszu mega lekko laser, radio włożyłem, wrzuciłem płytę soft się wgrał 650 i mapa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎16‎.‎01‎.‎2018 o 17:03, Szarik napisał:

Trochę jakieś dziwne objawy,bo po wgraniu spolszczenia 0750 mapy mają chodzić bez problemu pod warunkiem oczywiście ze laser jest dobry

No dziwne.. soft się wgrał a mapa nie działała. Wgrywałem oddzielnymi płytami możliwe że płyta z mapę nie odczytywał. Mogłem już kiedyś wyczyścić laser i by poszło pewnie./ pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...