Skocz do zawartości
IGNOROWANY

225/45/18 8.5" 1be


ZiBiS4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma ktos u siebie felge 18" 8.5" z opona 225/45.

Chcialem zobaczyc jak to wyglada. Moglby ktos fotke podrzucic?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem sprężyny i amortyzatory na niższe. I auto jest niższe od standardu o 5,5cm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zjeżdżasz czasem na polne drogi? Trzeba bardzo uważać żeby nie zahaczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uwazac nawet jak przez wyzsze progi zwalniajace przejezdzasz. Jesli duzo jezdzisz po nierownosciach to nie polecam. Teraz to ja nawet na głębszych koleinach uwazam bo potrafi przytrzeć :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam malowałeś felgi ? jak z utrzymaniem w czystości ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos mógłby wrzucić fotek auta z kołem 225/45/18 ? Chciałbym zobaczyć jak się prezentują na aucie. Miałem 17stki z profilem 45 i nie chciałbym schodzić w dół 

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam malowałem, ale nie polecam czarnego koloru. Każdą najmniejszą przycierkę widać. A co do czystości to w miare spoko jak nie są umalowane na połysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2018 o 09:34, sadek26 napisał:

Witam.

Czy ktos mógłby wrzucić fotek auta z kołem 225/45/18 ? Chciałbym zobaczyć jak się prezentują na aucie. Miałem 17stki z profilem 45 i nie chciałbym schodzić w dół 

Z góry dziękuję 

Opona o profilu 45 na 18” jest złym odpowiednikiem do seryjnej średnicy koła. profil 45 to do felgi 17 , a do 18 będzie 40 natomiast do 19 będzie 35. Jak różnica bedzie zbyt duza średnicy kola będziesz miał przekłamana licznikowe . Cały czas opieraj się na kole 195/65 r15 , która średnica wynosi 634.5mm a odpowiednikiem 18” będzie profil 40 i średnica np 225/40 r18 wynosi 637.2mm całe koło jest tylko wyższe o 2.7mm i taka różnica nie zakłóca prawidłowych pomiarów licznika. Notamiast to co Ty podałeś 18” na profilu 45 to już różnica 34.2 mm i to już spore przekłamania licznika średnica koła wynosi 668.7mm na profilu. Jeśli chodzi o 18” to tylko i wyłącznie 40 profil a 45 to nawet popsujesz efekt wizualny całego koła. Pozdrawiam 

Edytowane przez piter323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...