Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłączające się MMI 3G BASIC


pawelbb1

Rekomendowane odpowiedzi

Może odgrzewam "kotleta", ale nigdzie nie znalazłem wyjaśnienia problemu jaki mnie i innych spotkał. 

 W mojej A4 B8 Avant z 2011r MMI 3g basic samoczynnie wyłącza się, po czym włącza, i tak na odległości 10km potrafi to zrobić trzy razy. Jest to bardzo irytujące ale i w różnych sytuacjach utrudnia zycie(mam na myśli navi) 

W poprzednich forach znalazłem informację że może być to cieknący spryskiwacz w tylnej klapie i faktycznie on od jakiegoś czasu nie działa, ale sprawdzając wizualnie w boczkach w bagażniku jest sucho. 

Proszę o porady co i gdzie... Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nie zawsze po takim wyłączeniu się zadziała bluetooth, tzn. nie paruje się z telefonem i cała jednostka jest jakby zamulona, wizualizacja temperatury, podgrzewania foteli itp. przez jakiś czas nie pokazuje się.  Nie działa spryskiwacz tylnej szyby, ale jestem na jutro umówiony u mechanika. Zastanawiałem się,  czy może być przyczyną przeciekający przewód płynu do spryskiwacza,  bo mam zaparowane lampy z tyłu. Co prawda wkładając rękę w te wnęki i nie wyczułem żadnej wilgoci. Zobaczę jutro, poproszę żeby mechanik wyjął wzmacniacz i wysuszył...Napewno napisze jak coś się wyjaśni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...